Yazı İçi Başlık Üstü Reklam Alanı

Bourdain’in intiharına dair detaylar geldi

Yazı İçi Başlık Altı Reklam Alanı
 Bourdain’in intiharına dair detaylar geldi
Yazı İçi Makale Üstü Reklam Alanı

İntihar nedeni hala kesinleşmeyen ünlü şef Bourdain’in intiharına ilişkin detaylar gelmeye başladı. AP’nin yayınladığı habere göre, ünlü şef Fransa, Colman kentinde kaldığı otel odasında banyoda kendini bornozu ile asarak intihar ettiği bildirildi.

Savcı Christian de Rocquigny, 61 yaşındaki Bourdain’in odasına kendilerini şüpheye düşürecek herhangi birinin gelip gelmediğiyle ilgili bulguya rastlanmadığını, toksikoloji testleri uygulanan şefin herhangi bir medikal ürün almadığını belirtti.

İçerik Sayfası Reklam Alanı
 

61 yaşındaki dünyaca ünlü televizyon sunucusu ve şef Anthony Bourdain, program çekimi nedeniyle gittiği Fransa’daki otel odasında ölü bulunmuştu. Ünlü şefin, otel odasındaki banyo kapısına kendini astığı belirtildi.

61 yaşındaki dünyaca ünlü şefin, CNN televizyon kanalı için çekim için gittiği Fransa’da otel odasında ölü bulunması tüm dünyada şok etkisi yarattı. İntihar nedeni henüz aydınlamasa da, Bourdain’in oyuncu ve yönetmen sevgilisi 42 yaşındaki Asia Argento’nun Roma’da 28 yaşındaki Fransız gazeteci Hugo Clement ile ‘öpüşme’ fotoğraflarının basına yansımasının ünlü şefin intihar sebebi olup olmayacağı tartışılıyor.

Anahtar Kelimeler: Bursa , Bursa Haber , Bursa Haberleri , Bursa Son Dakika Haberleri

Yazı İçi Makale Altı Reklam Alanı
Yazı İçi Benzer Yazı Altı Reklam Alanı
Yorum Yap