Britney Spears’in babası vasilikten çekiliyor

0 11

[ad_1]


Jamie Spears, mahkemeye verdiği dilekçede, vasilikten alınması için herhangi bir niçin bulunmadığını sadece Spears’in malvarlığının adli denetimi benzer biçimde bekleyen birkaç mevzunun çözüme kavuşmasının peşinden vasilikten ayrılacağını söylemiş oldu.


“Geçtiğimiz 13 yılı soruşturmaya devam edeceğiz”


Britney Spears’in avukatı Matthew Rosengart ise bir izahat yaparak, gelişmeden memnun bulunduğunu sadece Jamie Spears’in çekilmek için vakit kaybetmemesi icap ettiğini söylemiş oldu. Rosengart, “Bay Spears’in kızının üstünden milyonlarca dolar kazanılmış olduğu geçtiğimiz 13 yılı soruşturmaya devam edeceğiz” diye konuştu.


2008’de babasına vasilik verilmişti


2008 senesinde Britney Spears zihinsel sağlığından kaygı duyularak hastaneye yatırılmış, malvarlığını, kariyerini ve kararlarını denetlemek suretiyle babasına vasilik verilmişti.


Babasının vasiliğinin iptal için mahkemeye giden Spears, babasını çocuk sahibi olmasını engellemekle ve istemediği halde onu psikiyatrik bir ilaç olan lityum almaya zorlamakla suçlamıştı.


Spears’in talebi 30 Haziran’da reddedilmiş sadece 14 Temmuz’da Britney Spears’e kendi avukatını tutma hakkı verilince müzisyen babasının vasiliğine karşı tekrardan mahkemeye başvurmuştu.


“Britney’e özgürlük” kampanyası başlatılmıştı


Britney Spears’ın bu konudaki hukuk mücadelesini özetleyen “Framing Britney Spears” belgeselinin peşinden mevzu ABD kamuoyunda geniş yankı uyandırmış ve düzenlenen “Free Britney” (Britney’e özgürlük) kampanyasına fanatiklerinin yanı sıra ünlüler de destek vermişti. ​​​​​​​[ad_2]

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku