Bugün televizyonda hangi diziler var? Televizyonda bu akşam ne var?

9 Ekim cumartesi günün diziler ve filmleri: Televizyonda bugün ne var?

0

Bugün televizyonda hangi diziler var? Televizyonda bu akşam ne var? 9 Ekim cumartesi günün diziler ve filmleri: Televizyonda bugün ne var? Tvde bugün hangi filmler var? Televizyonda cumartesi günü bakılacak diziler ve filmler listesi ile karşınızdayız:

Televizyonda bu akşam ne var?

Bugün televizyonda hangi diziler var diyenler için Gönül Dağı, Kardeşlerim, Yemin ve Son Yaz dizileri ekranlarda olacak.

Televizyonda günün filmleri arasında en popüler seçenek Yol Arkadaşım 2.

Televizyonda bu akşam müzik sevenler için O Ses Türkiye (TV 8) ve Şarkılar Bizi Söyler (Kanal D) kulaklarınızın sesini silecek.

Komedi sevenler için Show Tv’de Güldür Güldür Show yer alacak.

Bugün televizyonda hangi diziler var?

Gönül Dağı 35. Bölüm

Trt’nin sevilen dizisi 35. bölümüyle ekranlarda olacak.

Kardeşlerim 23. Bölüm

Cemile yüzünden amcası Orhan’la karşı karşıya gelen Kadir’in bu durumu, Melisa’yla olan ilişkisine de gölge düşürür. Doruk’u yaşadığı talihsiz kazadan sonra, Asiye cephesinde önemli gelişmeler beklemektedir. Kaan, istekleri ve tehditleriyle babası Akif’i köşeye sıkıştırırken, sinsi oyunlarıyla da Nebahat’ın aklını karıştırır. Aybike, Berk’i şaşırtacak bir hamle yaparken; Tolga’nın sürprizi, Asiye ile Doruk’u beklenmedik bir duruma sokar.

Son Yaz 25. Bölüm

Final kararı alan Son Yaz dizinin son üç bölümü kaldı. Finale 2 diyerek başlayan fragman burada:

Yemin 361. Bölüm

Televizyonda Günün Filmleri

Yol Arkadaşım 2

Komedi /Eğlence

Güldür Güldür Show 276. Bölüm

 

 

 

yorum Yap

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku