Burak Elmas’tan Fatih Terim açıklaması

0 3

[ad_1]

Galatasaray’da 5 adaylı kongrede dün bitti. Büyük çekişmeye sahne olan başkanlık seçiminde Burak Elmas 1541 oy alarak başkanlığa seçildi. Seçinin sona ermesinin arkasından soruları cevaplayan Elmas, “Tüm Galatasaray Spor Kulübü üyelerine teşekkür ediyorum. Galatasaray’a yakışan bir seçim oldu. Galatasaray’a yakışan bir davranışlar içinde bir seçim atmosferi oldu. Yarından tezi yok tek yumruk olarak tüm Galatasaraylılarla beraber oldukca şey başaracağız” ifadelerini kullanmıştı

TERİM İLE YOLA DEVAM EDECEK Mİ?

Galatasaray’da seçimin sona ermesinin arkasından Burak Elmas, Fatih Terim kararını deklare etti. Elmas, toplumsal medya hesabından yapmış olduğu açıklamada, “Hocamızla görüştük, yarın sabah takımının başlangıcında, evimiz Florya’da idmanlara başlamış olacak. Galatasaray’ın teknik direktörü Galatasaraylı Fatih Terim’dir. Tutanak, mukavele, ve seremoni ile kaybedecek 1 dakikamız bile yok. Meydana getirecek oldukca işimiz var ve beraber oldukca şey başaracağız.” ifadelerini kullandı.

TERİM’DEN ELMAS’A CEVAP

Galatasaray eski başkanı Mustafa Cengiz’in devam etmeyeceğini açıklamasının arkasından Burak Elmas başkanlığa seçildikten sonrasında Terim’le çalışacağını duyurdu. Galatasaray Başkanı Burak Elmas’ın Fatih Terim’in yarın takımın başlangıcında olacağını açıklamasının arkasından deneyimli hocadan yanıt geldi. Toplumsal medya hesabı twitterdan izahat icra eden Terim, “Her zamanki heyecanla” ifadelerine yer verdi. Fatih Terim’in paylaşımının arkasından sarı kırmızılı kulüpten meydana getirilen paylaşımda ise “İlk günkü şeklinde hocam” mesajı yer aldı.


Galatasaray'ın 38. başkanı Burak Elmas oldu


Galatasaray’ın yeni başkanı Burak Elmas oldu
Galatasaray 38. başkanını seçmek için sandık başına gitti. Uzun saatler devam eden sayım sonrası 30 sandıktan çıkan sonuca bakılırsa 1541 oy alan Burak Elmas Galatasaray’ın yeni başkanı oldu. Öteki adaylar Eşref Hamamcıoğlu 1500, Metin Öztürk 893, Yiğit Şardan 679, İbrahim Özdemir 92 oy aldı. Başkanlık görevine seçilen Elmas, Fatih Terim’in kulüpteki geleceğiyle ilgili sorulan bir soruya, “Lüzumlu verdiğimiz sözlerin hepsini biliyoruz ve gereği her neyse yapacağız. Asla kimsenin şüphesi olmasın.” yanıtını verdi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku