Bursa Büyükşehir Belediyesi Vatandaşı Yine Çileden Çıkarttı

0

Bursa Uluslararası ve Şehirlerarası Otobüs Terminali‘nde yer alan otobüs durakları kaldırıldı.

Terminal içerisinden şehir içine ulaşımın sağlandığı belediye otobüslerinin durakları terminalden kaldırıldı. Vatandaşlar güneşin altında otobüs beklerken zor anlar yaşadı. Bir çok vatandaş durumu sosyal medyadan protesto ederek, ‘rantı kime verildi, neler oluyor?’ sorusu sordu.

Yaklaşık 5 aydır Beşevler Mahallesi sınırları içinde yer alan ve Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından yapımı üstlenilen altyapı ve asfalt çalışmaları sebebiyle vatandaşlar yine zor günler geçirmiş ve tepki göstermişti. Buna rağmen hala bu yolların net bir çözüme ulaştırılmamasının üstüne yeni sorunlar çıkması ise vatandaşın sabrını taşırdı.

Facebook hesabından paylaşım yapan bir vatandaş, “Bursa terminalinde neler oluyor, duraklar kaldırılmış. Yeni saray mı yapacak şehir içinde de aynı durum kime ihale edildi, kaça mal olacak bizlere?” ifadeleriyle olaya tepkisini gösterdi ve vatandaşların güneşin altında zor anlar yaşadığı fotoğrafları yayınladı.

yorum Yap

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku