Yazı İçi Başlık Üstü Reklam Alanı

Bursa’da CHP’nin en renkli, en mücadeleci adayı!

Yazı İçi Başlık Altı Reklam Alanı
 Bursa’da CHP’nin en renkli, en mücadeleci adayı!
Yazı İçi Makale Üstü Reklam Alanı

Erken seçim kararının alınması ve YSK’nın da seçim takvimini açıklamasıyla birlikte partilerde seçim heyecanı başladı. Dün itibariyle adaylık süreci sona eren CHP’de çok dikkat çekici bir aday var. Bursa’dan Milletvekili Aday Adayı olan Murat Toprak…

İçerik Sayfası Reklam Alanı
 

ZORLU YILLAR…

Aksaray doğumlu olan Murat Toprak, 1962 yılında dünyaya geldi. İlk ve orta öğretimini Türkiye’de tamamlayıp mesleki öğrenim almak için Almanya‘ya gidiyor. Mesleki öğrenimini tamamladıktan sonra bir müddet daha Almanya’da kalma kararı alan Toprak, gurbette çalışmaya başlar. Askerlik yaşının gelmesiyle birlikte vatani görevini yapmak için yurda geri döner. Vatani görevini de yerine getiren Murat Toprak, Bursa Büyükşehir Belediyesi‘nde çalışmaya başladıktan sonra geçirdiği bir iş kazası bacaklarını kaybetmesine neden olur. Hayata umutla ve sıkı bir mücadeleyle tutunmaya çalıştığını belirten Toprak, “Tedavi amacıyla Almanya’ya tekrar gittim. Tedavimin ardından yurda döndüm ve çalışma hayatıma devam ederek 23 yılın sonunda emekli oldum.” dedi.

NİLÜFER’DE ENGELLİLERİ GÜLÜMSETTİ

Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey ile görüşen Murat Toprak, engellilerin sorunlarını dile getirdi. Engelliler için yapılabilecekler hakkında Başkan Bozbey‘e fikirlerini söyledi. Başkan Bozbey de Toprak‘ın fikirlerini önemsedi ve yapılacak bir çok binada fikrine başvurarak engellilere daha uygun binalar yapılmasını sağladı.

Engelliler ile ilgili bir çok sosyal proje üreten ve sivil toplum görevi üstlenen Toprak, bu çalışmalarını meclis çatısı altında da devam ettirerek, engellilerin sorunlarına çözüm üretmek ve seslerini duyurabilmek istediğini belirtti.

Aday Adaylık başvurusunu yapan Murat Toprak, Bursa’dan Sorumlu olan CHP Genel Başkan Yardımcısı, Antalya Mv. Çetin Osman Budak ve CHP Genel Başkan Yardımcısı Gülizar Biçer Karaca ile görüşmelerini yaparak tüm Türkiye’deki engellilerin sesi ve kulağı olmak üzere Bursa’ya yola çıktı.

Yazı İçi Makale Altı Reklam Alanı
Yazı İçi Benzer Yazı Altı Reklam Alanı
Yorum Yap