Yerel Yönetimler

Bursa’da dehşet! Babasını bıçaklayarak öldürdü


Yerel Yönetimler

Bursa Nilüfer’de 24 yaşındaki Mehmet Ali Ç., babası 66 yaşındaki Hasan Ç.’yi bekçi olarak çalıştığı işyerinde dün gece göğsünden bıçaklayarak öldürdü. Olay Nilüfer ilçesine bağlı Kuruçeşme Mahallesi’nde bir maden ocağında meydana geldi. Madende bekçi olarak çalışan Hasan Çelik (66), dün akşam saatlerinde iş yerine gelen oğlu Mehmet Ali Çelik (24) ile ailevi meseleler yüzünden tartışmaya […]Bursa Nilüfer’de 24 yaşındaki Mehmet Ali Ç., babası 66 yaşındaki Hasan Ç.’yi bekçi olarak çalıştığı işyerinde dün gece göğsünden bıçaklayarak öldürdü.

Olay Nilüfer ilçesine bağlı Kuruçeşme Mahallesi’nde bir maden ocağında meydana geldi. Madende bekçi olarak çalışan Hasan Çelik (66), dün akşam saatlerinde iş yerine gelen oğlu Mehmet Ali Çelik (24) ile ailevi meseleler yüzünden tartışmaya başladı.

Tartışmanın büyümesi üzerine, iddiaya göre, maden ocağında bulunan mutfaktaki bıçağı alan oğul Çelik, babasını göğsünden yaraladı. Hastaneye kaldırılan baba Çelik kurtarılamadı.

Hasan Çelik’in cenazesi otopsi yapılmak üzere Bursa Adli Tıp Kurumu’na kaldırılırken, baba katili Mehmet Ali Çelik jandarma tarafından gözaltına alındı. Olayla alakalı tahkikat sürüyor.

 

 

(Bursa Hakimiyet)