Yazı İçi Başlık Üstü Reklam Alanı

Bursa’da kutlanan 1 Mayıs’ta dikkat çeken kareler…

Yazı İçi Başlık Altı Reklam Alanı
 Bursa’da kutlanan 1 Mayıs’ta dikkat çeken kareler…
Yazı İçi Makale Üstü Reklam Alanı

1 Mayıs Emek, Dayanışma ve İşçi Bayramı Bursa’da coşkulu bir şekilde kutlandı.

İş ve emek örgütleri ile birlikte bir çok STK’nın da destek verdiği Bursa’daki 1 Mayıs etkinlikleri Kent Meydanı-Çarşamba girişinde başlayıp, yıkılan Atatürk Stadyumu noktasında bitti. Geçen yıl düzenlenen 1 Mayıs etkinliklerinden daha kalabalık ve coşkulu geçen yürüyüşün ardından Grup Abdal sahne aldı.

İçerik Sayfası Reklam Alanı
 

YOL BOYU PANKARTI BIRAKMADI

Bursa Maden Mühendisleri Odası ve İş Sağlığı ve Güvenliği Derneği Başkanı da olan Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkan Yardımcısı Erman Aydıngün, yürüyüşün başlangıcından sonuna kadar pankartın arkasından ayrılmadığı gözlendi.

 Son kongrede Özgür Şahin ile beraber Nilüfer İlçe Yönetimi’ne talip olan Uğur Korkmaz‘ın da yoğun emek harcadığı görüldü.

ZİNCİRLERİ KIRA KIRA GELİYORUZ

Adalet Yürüyüşü için CHP Bursa Milletvekili Nurhayat Altaca Kayışoğlu tarafından devrimci marşından uyarlanan ‘Zincirleri Kıra Kıra Geliyoruz’ bestesi gençler tarafından söylenmeye başlayınca, megafondan marşı söylemeye devam eden Kayışoğlu katılımcılara coşkulu anlar yaşattı.

MERAL ALTUNTAŞ GENÇLERLE…

CHP Nilüfer Belediye Meclisi Üyeliği’nden istifa edip, CHP Bursa Milletvekili Aday Adayı olan iş kadını Meral Altuntaş, 1 Mayıs alanında partili gençlerle beraber oyun oynaması eğlenceli görüntülere sahne oldu.

İL BAŞKANI, VEKİLLER VE VEKİL ADAY ADAYLARI KOL KOLA YÜRÜDÜLER

Cumhuriyet Halk Partisi kortejinin en ön sıralarında CHP Bursa İl Başkanı Hüseyin Akkuş, Mudanya Belediye Başkanı Hayri Türkyılmaz, Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey, CHP Bursa Milletvekilleri Erkan Aydın ve Nurhayat Altaca Kayışoğlu CHP Bursa Milletvekili ve Parti Meclisi üyesi Orhan Sarıbal ile beraber CHP Bursa Milletvekili Aday Adayları kol kola yürüdüler.

Yazı İçi Makale Altı Reklam Alanı
Yazı İçi Benzer Yazı Altı Reklam Alanı
Yorum Yap