Bursa’da Polis Arabasıyla Çarpışan Araç Dereye Uçtu

0

Bursa‘nın Nilüfer ilçesi Çalı-Kayapa yolu Ürünlü girişi üzerinde akıl almaz kaza meydana geldi.

Bursa haberleri

Bayram kazası haberleri gelmeye başladı. Gece saat üç sıralarında, Bursa’nın Nilüfer ilçesinde polis aracı kaza yaptı. Çalı-Kayapa yolunun Ürünlü girişi üzerinde yaşanan kazada bir araç takla atarak dereye uçuyor.

Anayol üzerinden hızlı gelen bir araç ile Ürünlü tarafından çıkış yapmaya çalışan polis aracı birbiriyle çarpıştı. Çarpışmanın etkisiyle polis aracı yolun ortasında ters dönerken, diğer araç takla atarak dereye uçuyor.

Bursa haber

Yaşanan kazanın ardından şans eseri ölü ve yaralı olmadığı öğrenildi. Olay yerine gelen ambulans araç sürücüsünün omzunda ufak bir ezilme tespit ettiği ve ambulansta müdahalesi yapıldığı bilgisine ulaşıldı. Dereye uçan araç ise çekici yardımıyla olduğu yerden çıkarıldı.

O köprüde sürekli kaza oluyor

Kazanın olduğu aynı noktada aynı sebeplerden sürekli kaza olduğu biliniyor. Yakın zamanda yaşanan Vodafone aracının orada yaptığı kazayla ilgili yine bir haber yapmıştık. Geçtiğimiz bayram ise aynı yol üzerinde yaşanan kazada bir yaşlı vatandaş iki taraftan gelen aracın ortasında kalarak hayatını kaybetmişti. Daha yapılmayan büyüklü küçüklü bir çok kazanın olduğu ise biliniyor. Yetkililerin önlem alıp almayacağı ya da ne gibi bir önlem alacağı ise bölge halkı tarafından merakla bekleniyor.

yorum Yap

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku