Bursa’da Suriyelilerden genç kıza taciz!

0

Cavit Kınalı – Bursa

Bursa‘nın Nilüfer İlçesine bağlı Çalı Mahallesi’nde dün, Çalı istikametinde giden bir minibüste akıllara durgunluk veren bir olay yaşandı. Dün gece saatlerinde evine dönmek üzere Çalı minibüsüne binen bir genç kız, Suriyeliler tarafından taciz edildi.

POLİSLER MÜDAHALE EDEN GENÇLERE ENGEL OLDU

Olayı gördüğünü belirten bir vatandaş, “Ben geldiğimde olaylar bitmek üzereydi. Olay anında orada olan arkadaşlarımdan öğrendiğim kadarıyla, minibüste 6-7 Suriyeli Çalı’da oturan bir kız kardeşimizi elle taciz etmiş. Bunun üzerine yaşı küçük olan kız telefon ile arkadaşlarına haber veriyor. Aşağı cami durağına geldiklerinde ise çocuklar Suriyelilerle tartışmaya başlıyor. Mahallenin gençleri gelene kadar polis de olay yerine geliyor ve gençlerin saldırmasına engel oluyor.” ifadelerini kullandı.

Daha fazla mesaj

SURİYELİLER ÇALI’DA DAHA ÖNCE 1 POLİSİ BIÇAKLAMIŞ!

Edindiğimiz bilgiye göre, bayramın ilk günü yine Çalı‘da, 15-16 yaşlarındaki çocuklarla kavga eden Suriyeliler, polis müdahale edince bıçakla saldırmışlar. Olay sırasında bir polis memuru bıçakla yaralandığı bilgisini aldık.

Bağımsız Gazete

localhost/bagimsiz-yedek

yorum Yap

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku