Yazı İçi Başlık Üstü Reklam Alanı

Bursa’da Yürekli Yakan Kaza: Çocuğunu Emzirirken Hayatlarından Oldular

Yazı İçi Başlık Altı Reklam Alanı
 Bursa’da Yürekli Yakan Kaza: Çocuğunu Emzirirken Hayatlarından Oldular
Yazı İçi Makale Üstü Reklam Alanı

Bandırma-Bursa yolunda sürücü Serkan Kurt’un(29) direksiyon hakimiyetini kaybetmesiyle şarampole yuvarlanan araç içerisinde, anne Hümeyra Kurt (26) ve 5 aylık çocuğu Yusuf Kurt hayatını kaybetti. HümeyraKurt’un annesi Ayşe Ulusoy (52) ve eşi Serkan Kurt ağır yaralı olarak hastaneye kaldırılırken, anne HümeyraKurt’un kazanın yaşandığı sırada oğlunu emzirdiği öğrenildi.

ANNE VE 5 AYLIK OĞLU HAYATINI KAYBETTİ

Sabah saatlerinde Bandırma-Bursa yolu Karacabey ilçesi Karasu kavşağında meydana gelen olayda, Serkan Kurt (29) kontolündeki 34 SD 3662 plakalı araç, sürücüsünün direksiyon hakimiyetini kaybetmesiyle şarampole yuvarlandı. 4 kişinin bulunduğu araçta sürücü Serkan Kurt’un eşi Hümeyra Kurt (26) ve 5 aylık oğlu Yusuf Kurt hayatını kaybetti.

İçerik Sayfası Reklam Alanı
 


SERKAN KURT VE KAYINVALİDESİ AĞIR YARALI OLARAK ARAÇTAN ÇIKARTILDI

İhbar üzerine olay yerine gelen itfaiye ekipleri, kurtarma aracı ile birlikte araçta sıkışan Hümeyra Kurt’un annesi 52 yaşındaki Ayşe Ulusoy ile Serkan Kurt’u yaralı olarak çıkardı. Sağlık ekiplerinin ilk müdahalesinin ardından Karacabey Devlet Hastanesi’ne kaldıran yaralılarının durumlarının ciddiyetini koruduğu bildirildi.

ANNE 5 AYLIK OĞLUNU EMZİYORDU

Öte yandan, arka koltukta oturan anne Hümeyra Kurt’un kazanın yaşandığı sıralarda 5 aylık çocuğunu emzirdiği öğrenildi.

Yazı İçi Makale Altı Reklam Alanı
Yazı İçi Benzer Yazı Altı Reklam Alanı
Yorum Yap