Yerel Yönetimler

Bursa’daki patlama da şok iddia: CHP hedef alındı!


Yerel Yönetimler

Bursa kent merkezinde Ulucami yakınında henüz nedeni bilinmeyen patlama oldu. Patlamaya ilişkin bir çok iddia ortaya atıldı. Bursa kent merkezinde Ulucami yakınında henüz nedeni bilinmeyen patlama oldu. Patlamaya ilişkin bir çok iddia ortaya atıldı. Bazı kaynaklara göre trafo patlaması olduğu bilgisi geçilirken başka kaynaklardan da tüp patlamış olma ihtimalinden söz ediliyor. En ilginç iddia ise, […]Bursa kent merkezinde Ulucami yakınında henüz nedeni bilinmeyen patlama oldu. Patlamaya ilişkin bir çok iddia ortaya atıldı.

Bursa kent merkezinde Ulucami yakınında henüz nedeni bilinmeyen patlama oldu. Patlamaya ilişkin bir çok iddia ortaya atıldı. Bazı kaynaklara göre trafo patlaması olduğu bilgisi geçilirken başka kaynaklardan da tüp patlamış olma ihtimalinden söz ediliyor.

En ilginç iddia ise, bugün CHP Bursa Örgütü’nün saat 18:30 ‘da yapmayı planladığı yürüyüşü sabote etme amacıyla yapıldığı iddiası. İstanbul Örgütü ‘Tünelde19da’ hashtag ile Twitter’da duyurusunu yaparken CHP Bursa’da iki gündür bu eylemi ciddi bir şekilde örgütlemeye çalışıyor. Söz konusu iddianın gerçekliği halen bilinmiyor. Yetkililerden henüz bir açıklama gelmedi.

Söz konusu iddia ise Facebook’ta yayılmaya başlandı.

foto

Güncelleme: 18:09

Olay yerine onlarca ambulans sevk edildi.

Ayrıntılar geliyor…