Bursalılar Dikkat: Bu Haberi Okumadan Trafiğe Çıkmayın

0

Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan açıklama şu şekilde;

-Karayolları 14. Bölge Müdürlüğü’nce, İnegöl-Bozöyük Ayrımı Domaniç Yolunda Sanat Yapıları Ve Üst Yapı Çalışmaları Yapdığından Oylat Ayrımına Kadar 6750 Mt.’Lik Kesiminde Trafik Servis Yolundan Sağlanmaktadır.

-Bursa- Eskişehir D-200 Karayolu İnegöl Çıkışında Karayolları 14. Bölge Müdürlüğü’nce, Avarlar Köprülü Kavşağı Yapım Çalışmaları Nedeniyle Trafik Servis Yolundan Sağlanmaktadır.

-Karayolları 14. Bölge Müdürlüğü’nce, Görükle Bağlantı Yolunun Ankara-İzmir İstikametinden Görükle İstikametine Doğru Yol Tek Yönden Geliş-Gidiş Olarak Verilecektir.

-Yalova-Bursa Yolunun 12-14.Km Leri Arasında (İznik Kavşağı Kesimi) Yol Genişletme Çalışmaları Nedeniyle Ulaşım Bölünmüş Yolun Bir Bölümünden İki Yönlü Olarak Sağlanmaktadır.

-Bursa Devlet Çevreyolu Doğanköy Kesiminde Şehir Hastanesi Köprülü Kavşak Yapım Çalışması Nedeni İle Trafik Kontrollü Olarak Sağlanmaktadır.

-Kent Meydanı – Terminal Arasında Sürdürülen T2 Hafif Raylı Sistem Hattı Çalışması Nedeni İle İstanbul Yolu Üzerinde Şerit Daraltma Uygulanmaktadır.

-Bursa-Orhaneli İl Yolu Güzergahında Yol Genişletme Çalışmaları Nedeniyle Trafik Bölünmüş Yolun Diğer Kesiminden Kontrollü Olarak Sağlanmaktadır.

-Yıldırım İlçesi Demetevler Mahallesinde Hizmet Veren Kurban Pazarı Nedeniyle Bayram Boyunca;

-Demetevler Caddesinin Kurban Pazarı Caddesi Kesişiminden İsmetiye Caddesi Kesişimine Kadar Kuzeyden Güneye Tek Yön,

-Kurban Pazarı Caddesinin İsmetiye Caddesi Kesişiminden Demetevler Caddesi Kesişimine Kadar Olan Kısmının Doğudan Batıya Tek Yön,

-Kurban Pazarı Caddesinin Köprü Üstü Kısmının Şirinevler Caddesi Kesişiminden Demetevler Caddesi Kesişimine Kadar Olan Kısmının Batıdan Doğuya Tek Yön,

-Şirinevler Caddesinin Kurban Pazarı Caddesi Kesişiminden D107. Sokak Kesişimine Kadar Olan Kısmının Güneyden Kuzeye Tek Yön Olarak Uygulanacaktır,

-A117, B112, A107, B105 Ve B103. Sokakların Batı Girişleri,

-A122, A120 Ve A118. Sokakların Kuzey Girişleri Kapatılacaktır.

-Tarihi Kültürel Miras Şube Müdürlüğü’nce Yapılan ”Yeşil Caddesi Cephe Sağlıklaştırma Uygulama Yapım İşi” Kapsamında; Yıldırım İlçesi, Kurtoğlu Ve Yeşil Mahallesi’nde Bulunan Yeşil Caddesi’nde Cephe Sağlıklaştırma Çalışmaları Nedeni İle Yeşil Cadde De Şerit Daraltma Uygulanmaktadır. (25.07.2018)

-Yıldırım İlçesi Teferrüç Mahallesi Kavşak Düzenleme Çalışması Kapsamında; Kavşak Alanı, Çamlık Sokak Ve Teleferik Bağlantı Kısmında Yol Bakım Ve Asfalt Kaplama Çalışması Nedeni İle Araç Trafiğine Kapatılacaktır. (06.09.2017)

– Yıldırım İlçesi, Yeni Mahallede Bulunan “Sular Vadisi Projesi” Kapsamında; Temel Atma Töreni Düzenleneceğinden, Şht. Oksan Altanay Caddesinin Park Caddesi İle Işıklar Caddesi Arasında Kalan Kısmı Araç Trafiğine Kapatılacaktır.

-Yıldırım İlçesi Sıracevizler Mahallesi Kurtbasan Caddesi Üzerinde Yol İşleri Şube Müdürlüğünce Yapılan Çalışma Nedeni İle Araç Trafiğine Kapatılacaktır. Trafik Akışı Alternatif Güzergahlardan Sağlanacaktır..

-Osmangazi İlçesi Dikkaldırım Mahallesi Dikkaldırım Caddesi Üzerinde Yol İşleri Şube Müdürlüğünce Yapılan Çalışma Nedeni İle Araç Trafiğine Kapatılacaktır. Trafik Akışı Alternatif Güzergahlardan Sağlanacaktır.

-Mudanya İlçesi Bademli Mahallesi Eğitim Caddesinde Yol İşleri Şube Müdürlüğünce Yapılacak Çalışma Nedeni İle Araç Trafiğine Kapatılacaktır.

-Nilüfer İlçesi Ata Cadde, Umut Sokak Ve Belde Sokak Uedaş Çalışması Nedeniyle Araç Trafiğine Kapatılacak Olup, Trfaik Akışı Alternatif Güzergahlardan Sağlanacaktır.

-11 Eylül Bulvarı, Millet Mahallesi Üst Geçidi, Mevlana Mahallesi Üst Geçidi, Vakıf Mahallesi Üst Geçidi, Çınar Mahallesi Üst Geçidi, Hacıvat Mahallesi Üst Geçidinde Bakım Ve Onarım Çalışması Nedeni İle Şerit Daraltma Uygulanacaktır.

-11 Eylül Bulvarı Millet Mah. Mevkii (Kaşif Okulları Önü) Yeni Üst Geçit İnşaat Yapımı.

-Ata Bulvarı 23. Nisan Mah. Üst Geçidi

-Bursa Ankara Yolu İnegöl Şehir Geçişi (Kalbur Deresi Mevkii) Üst Geçidi

-Mudanya Yolu Caddesi Geçit Mah. Mevkiindeki Geçit 2 Alt Geçidinde Bakım Onarım Çalışması Nedeni İle Şerit Daraltma Uygulanacaktır.

Sürücülerimizin Kent İçi Hız Limitlerine Uymaları Ve Kontrollü Seyir Etmeleri, Çalışma Yapılan Güzergahlarda Dikkatli Ve Duyarlı Olunması, Trafik İşaret Ve İşaretçilerine Uymaları, Bilgi Levhaları İle Gösterilmiş Alternatif Güzergahları Tercih Etmeleri Gerekmektedir.

yorum Yap

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku