Camdaki Kız Hayri Kimdir? Kaç Yaşında? Nereli? Hangi Dizilerde Oynadı?

0

Camdaki Kız Hayri Kimdir? Camdaki Kız Hayri rolü Cihangir Ceyhan Kimdir Kaç Yaşında? Camdaki Kız dizisinin Hayri’si kim? Camdaki Kız Hayri kim? Camdaki Kız dizisine katılan Hayri Ersoy karakterini oynayacak olan Cihangir Ceyhan ‘Sıfır Bir Adana’ dizisinde ‘Cio’ karakteriyle beğeni toplamıştı. Camdaki Kız Hayri kaç yaşında, nereli? Camdaki Kız Hayri kim, gerçek hikayesi ne? Camdaki Kız Hayri hangi dizilerde oynadı? Camdaki Kız Hayri rolündeki Cihangir Ceyhan sosyal medya hesapları, İnstagram adresi…İşte merak edilenler

Camdaki Kız Hayri Kimdir

Camdaki Kız dizisi Psikiyatrist Dr. Gülseren Budayıcıoğlu’nun aynı adlı romanından uyarlandı. Dizinin ikinci sezonunda oyuncu kadrosuna Cihangir Ceyhan da katıldı. İkinci sezona iddialı bir giriş yapan dizide, birinci sezon finalinde ortaya çıkan fakat kim olduğu belli olmayan ‘Hayri’ karakterini Cihangir Ceyhan oynuyor.

Camdaki Kız dizisinin yeni sezon fragmanında Hayri karakteri ilk defa görüldü ve Cihangir Ceyhan olduğu görüldü.

Hayri karaktrine göz atalım: Yoksul bir aileden gelen Hayri’nin ailesi o küçük yaştayken hayatını kaybetmiştir. Çevresi tarafından sevilen biridir, dobra, samimi ve yardımseverdir.

Evli ve çocuklu olan Hayri’nin Rafet Koroğlu’nun şoförü olarak çalışmaya başlaması Koroğlu Ailesi ile temasının başlangıcı olur.

Camdaki Kız Hayri Kim Gerçek Hikayesi Ne?

Gerçek hayat hikayesine dayanan romanda Hayri karakteri Nalan’ın koruması ve şoförü olarak olaya dahil olur. Nalan, eşi Sedat’tan ilgi görmez ve mutsuz bir hayat yaşar. Karnındaki bebeğini de kaybetmesiyle birlikte derin bir depresyona düşer. Tam bu sırada Hayri onun bu halinden istifade ederek ona yakınlaşır. İlgiye aç olan Nalan da bu ilgiye kayıtsız kalmaz. Ama evliyken böyle bir ilişki yaşamayacak kadar namuslu olduğu için kocasından boşanır ve Hayri ile 7 yıl sürecek olan bir ilişkiye başlar. Kitapta Hayri evli ve üç çocuğu olan kaba saba bir adamdır.

Cihangir Ceyhan Kimdir?

15 Ekim 1989 tarihinde Adana’da dünyaya gelen Cihangir Ceyhan, baba tarafından aslen Elazığlıdır, anne tarafından Diyarbakırlıdır. Bir abisi ve ablası vardır. 1991 yılında annesi kanser hastalığı nedeniyle vefat etti.

Cihangir Ceyhan Eğitim Hayatı

Ukrayna’ya dişçilik eğitimi almak için gitti fakat yarıda bırakarak Türkiye’ye döndü. Lisans eğitimini aldığı Eskişehir Anadolu Üniversitesi İletişim Fakültesi, Reklamcılık ve Halkla İlişkiler bölümünü yarıda bıraktı. Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi İşletme bölümünden mezun oldu.

İstanbul’da iki buçuk yıl kamera önü oyunculuk dersi aldı, sonrasında Adana’ya geri döndü.

Cihangir Ceyhan Oynadığı Diziler

İlk oyunculuk deneyimini 2015 yılında ‘Yusuf’ adlı sinema filminde ‘Serdar’ karakteriyle yaşadı.

2016 yılında internetten yayınlanan ‘Sıfır Bir Adana’ dizisinde ‘Cio’ karakteriyle dikkatleri üzerine çekti.

2019 yılında ‘Çukur’ dizisinde ‘Azer Kurtuluş’ karakteriyle boy gösterdi.

Sıfır Bir Adana

Cihangir Ceyhan Oynadığı Diziler Cihangir Ceyhan Hangi Dizilerde Oynadı Sıfır Bir

Sıfır Bir, Adana’nın Hürriyet mahallesinde yaşayan Savaş, Cio ve Özgür adındaki üç gencin mahalledeki uyuşturucuya, diğer suçlara ve mafyaya savaş açmasını ve ettikleri mücadeleyi anlatır. Polisin zaman zaman giremediği bu sokaklarda ne pahası olursa olsun uyuşturucu belasına izin vermezler ve bu yolda arkadaşlarını kaybederler.

Çukur

Çukur dizisinde Azer Kurtuluş rolünü oynamıştı. Azer normalde Adana’da yaşamaktadır. Ancak kardeşi Savaş’ın Yücel ve adamları tarafından öldürülmesi üzerine İstanbul’a gelir. Savaş’ın Salih’in pavyonunda öldürülmesi, üstüne Timsah Celil’in oraya gidip Savaş’ın cesedi ve karşısında Salih’i görmesi üzerine Azer’e haber verir. Azer kardeşini öldürenlerin Koçovalılar olduğunu düşünerek onlara savaş açar. İdris, Azer’in karşısına çıkıp kardeşini Salih’in öldürmediğini söylemesi üzerine Koçovalılar’dan beş milyon lira kan parası ister. Bunun üzerine Koçovalılar parayı denkleştirir ve Azer’e verirler. Azer paraları yakarak onları denediğini ve intikam alacağını bildirir.

Alev Alev

Camdaki Kız Hayri hangi dizilerde oynadı?

Alev Alev dizisinde Ömer rolünü oynamıştı . Ömer mahallenin bıçkın delikanlısıdır. Cesur, dürüst, yardımsever ve korumacıdır. Ozan’ın en yakın arkadaşıdır. Rüya’nın düzenlediği sarnıç davetinde çıkan yangından başta Rüya olmak üzere pek çok kişiyi kurtarmıştır. Yangından sonra Rüya ile görüşmeleri aralarında doğacak olan aşka kapı aralamıştır. Pek çok zorlukla karşılaşılan bu aşk evlilik ile sonuçlanmış ve bir bebekleri olmuştur

Cihangir Ceyhan Hakkında Bilgiler

1989 doğumlu olan Cihangir Ceyhan, 2021 yılı itibarıyla 32 yaşındadır ve bekardır.

Adana Demirspor taraftarıdır.

11 yıl basketbol oynadı. Güreşle ilgilendi, yoga yaptı.

Cihangir Ceyhan 1.78 metre boyunda, 82 kilo ve terazi burcudur.

Sosyal paylaşım sitesi Instagram’da @ceyhancihangir, Twitter’da @ceyhangir kullanıcı adıyla yer almaktadır.

Cihangir Ceyhan 1.77 metre boyunda, 75 kilo ve terazi burcudur.

Camdaki Kız 15. Bölüm Fragmanı İzle

yorum Yap

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku