Cem Küçük: Haydi hükümet aleyhine bir yazı yazın, Aydın Doğan’a talimat veririm gereğini yapar

0

Melih Gökçek ve ailesine ait Beyaz TV’de yayınlanan “Ne Var Ne Yok” isimli programa konuk olan yandaş gazeteci Cem Küçük, Ertuğrul Özkökö ve Doğan Medya Grubu hakkında çarpıcı sözler sarf etti.

Programda gündeme ilişkin soruları yanıtlayan Cem Küçük, Hürriyet yazarı Ertuğrul Özkök’ün kendisi hakkında yazdığı yazıya ilişkin çok sert sözler sarf etti. Ertuğrul Özkök, köşe komşusu Akif Beki’nin gazete yönetimi tarafından işine son verilmesi sonrası kendisine yönelik olarak “Şeytani bir operasyoncu” diyen Cem Küçük’ü tiye almıştı.

 

Ertuğrul Özkök’e ‘Sen kimsin?’ diye seslenen Küçük, istese onu Doğan Medya’dan kovdurabileceğini söyledi.

AYDIN DOĞAN’A TALİMAT VERİRİM

Geçtiğimiz zamanlarda Doğan Medya Grubu’ndan kovulması istediği pek çok isimi kovduran Cem Küçük: “Kimsin sen? Sen kimsin Ertuğrul Özkök? Bütün Hürriyet Gazetesi’ni toplasan benim serçe parmağımsınız. Ben Aydın Doğan’a talimat veririm gereğini yapar. Siz kimsiniz? Nerede Tolga Tanış, Nazlı Ilıcak, Bülent Mumay, Eyüp Can nerede? ByLock İsmail (İsmail Saymaz’ı kastediyor) ekrana çıkabiliyor mu? Nerede. ” dedi.

“HAYDİ HÜKÜMET ALEYHİNE BİR YAZI YAZIN”

Doğan medya çalışanlarının kovulma korkusuyla yaşadıkları için hükümeti eleştirmediklerini söyleyen Küçük,  “Çıkın bakalım, eskisi gibi hükümet aleyhine yazı yazın bakalım. Eskiden eleştiriyordunuz. Bir tane bile eleştirel yazı yazamıyorlar. Şimdi kafayı Hakan Fidan’a takmışlar, Hulusi Akar’a takmışlar onlar üzeriden gidiyorlar.” diye konuştu.

“PARMAĞIMDA OYNATIYORUM AYDIN DOĞAN’I”

Küçük, “Bunların kafası böyle ama hiçbir güçleri kalmadığı için böyle. Bütün Hürriyet’i topla, benim serçe parmağım daha güçlü. Ben talimat veririm patronda gerekeni yapar, işler böyle işler. Yapmıyor mu? Onları parmağımda oynatıyorum ben. Kedinin dareyl oynadığı gibi oynuyorum. Zekasız bunlar. Bunları bir şey sananlar var bizimkiler de öyle sanıyor. Ben bunları yıllarca okudum. Bunlarda zeka falan yok. Bakın ne halde Hürriyet. O kadar kötü ki durumları, eleştirecek eleştiremiyor, bir şey diyecek diyemiyor. Referandumda hayır bile diyemediler. Bu kadar ezik, bu kadar bitik durumdalar. Halen bunlardan korkan var. Ya FETÖ’nün yamulttuğu Odatv’den bile korkan var. FETÖ bunların alayını yamulttu, cezaevinde çürüttü bunları” diyerek FETÖ’nün kurduğu kumpasların yandaş mahalledeki gazetecileri cesaretlendirmesi gerektiğini işaret etti.

yorum Yap

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku