Spor

Cenk Tosun Maç Taktiğini Açıklayınca..!


Spor

EURO 2016 öncesi hazırlıklarını sürdüren A Milli Takım, yarın İngiltere ile oynanacak hazırlık maçı için teknik direktör Fatih Terim ve futbolcu Cenk Tosun basın toplantısı düzenledi.Beşiktaş’ın golcü futbolcusu, toplantı esnasında Milli Takım’ın taktiğini açıkladı.
Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim ve A Milli futbolcu Cenk Tosun, İngiltere ile Türkiye arasında oynanacak hazırlık maçı öncesi basın toplantısı düzenledi.

Karşılaşma ile ilgili değerlendirmede bulunan Cenk; “İngiltere’yi iyi analiz ettik. Rakibimizin kuvvetli ve zayıf yanları var. İki kaliteli takım karşı karşıya gelecek. İngiltere’nin bekleri bayağı ofansif. Arkalarına adam kaçırıp ortalarla gole gitmek istiyoruz. Artık düşüncemiz sadece EURO 2016. Kendimi turnuva için hazır hissediyorum. Biz her zaman turnuvalarda iyi sonuçlara imza attık. Biz her zamanki maçımızı oynayacağız. İngiltere’yi bugüne kadar yenemediysek yarın yeneriz.” şeklinde konuştu.

Yaptığı bu açıklamayla yarın İngiltere karşısında Fatih Terim’in hazırladığı taktiği veren Cenk toplantı sırasında büyük bir gafa imza atmış oldu. Fatih Terim de Cenk’in heyecanlı olduğunu ve bu durumun normal olduğunu söyledi.