CHP gençliğinden örnek çalışma!

0 3

Cavit Kınalı – BURSA

CHP Bursa Gençlik Kolları üyesi gençler, dün (10.09.2016) Bursa’nın Harmancık ilçesi Gülözü Köyü İlkokulu’nun iç ve dış cephe boyamasını yaptı. Projenin genel merkezin ‘#BizGeliyoruz’ projesi kapsamında yapıldığı ve il gençlik kolları başkanlığında Nilüfer, Osmangazi, Yıldırım gençlik kollarının katıldığı da aktaralım.

Öğrencilerle de ilgilenen CHP’li gençler, öğrencilerle de eğlenceli zaman geçirdi.

SAADET’TEN CHP GENÇLİĞİNE TEŞEKKÜR!

Saadet Partisi Harmancık İlçe Başkanı Ahmet Kaya, sosyal medya hesabından CHP’li gençlerle beraber olduğu bir görsel paylaşarak birlik ve beraberlik mesajı vererek teşekkür etti. Başkan Kaya paylaştığı gönderide şu ifadelere yer verdi:

“Bizler hasım değil hısımız kardeşiz. Saadet Partisi olarak ilçeme gelen CHP Nilüfer Gençlik Kolları Başkanı Onur Uslu ve diğer görevli başkan kardeşlerimi karşılamak bana nasip oldu. Birer gönüllü olarak Kozlucaİlkokulu’nun boyama ve bakımını üstlenmeleri şahsım adına beni mutlu etti. Çalışmalarında saadetli başarılar dilerim.”

 2
3
1
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku