CHP İnegöl halkın iktidarına hazırlanıyor…

0

CHP İnegöl bayram ve gündemi değerlendirmek amacıyla bir basına açıklaması yayınladı. İşte o açıklama:

“CHP GÜCÜNÜ HALKTAN ALIYOR

Hep birlikte Millet olarak güzel bir Ramazan Bayramı geçirmek dileğimiz vardı. Fakat bugün halkla beraber muasır medeniyetler seviyesine geleceğiz diyerek Ulu Önder Mustafa Kemal ATATÜRK çizgisini kendilerine lafta hedef alanlar ülkemizi Irak gibi Mısır gibi Suriye gibi kan gölüne çevirenlerdir. Türkiye gibi güzel bir vatanı orta doğu bataklığına çekeceksiniz sonrada kalkıp muasır medeniyetler seviyesi diye sözde laf yapacaksınız.

CHP kurulduğu günden bugüne Halkla beraber sizlere defalarca gelin Hukukun üstünlüğüne önem verelim dedi. Bizim halkımız ve ülkemiz tek kişinin hegomanyasına giremez çünkü Türk Halkı hür iradesini kullanan, istiklaline ve istikbaline kelepçe vurdurmayacak bir millettir dedik. Siz ne yaptınız, ülkemizi bir kişinin iki dudağı arasında yasamayı, yargıyı ve yürütmeyi başardınız. Şimdi kalkmış Almanya bizi kıskanıyor, Fransa bizi kıskanıyor vb. konuşuyorsunuz. Avrupa basınını ya okumuyor, takip etmiyorsunuz ya da bu halkı kandırmak için yalan söylüyorsunuz.

CHP ve ATATÜRK hakkında Sayın M.Müezzinoğlu bayramın birinci günü kavgaların, küslüğün bitmesi gereken bu mübarek günde soyadına yakışmayacak laflarla sataşmış. CHP asla milletten kaçmamıştır ve yan gelip yatmamıştır. Sizi rahatsız eden aslında karşınızda sadece yıkamadığınız yada başkalarına yaptığınız gibi gereksiz suçlayamadığınız gücünü HALKTAN alan Cumhuriyet Halk Partisi ve vatanına sevdalı ATATÜRK Gençliğidir.

Daha fazla mesaj

Sayın Müezzinoğlu “Bu ülkede ki Fransızları anlayamıyorum” demiş. Çok haklı Kurtuluş savaşımızda Fransız lejyonu ile birlikte Türk Halkına kurşun sıkan ve onlara yardım yataklık eden AKP’nin bu ülke Vatandaşlığı vermeye çalıştığı Fransız SURİYELİLERİ bizde anlayamıyoruz. Onlara vatandaşlık vermek isteyenlere Allahtan Akıl ve Vicdan vermesini istiyoruz. Bizim halkımız Türk Halkı ve Ulus Vatan bütünlüğü ama AKP’nin halkı bize göre Suriyeliler vb. savaştan kaçan kendi ülkelerini terk eden geçmişte atalarımıza karşı savaşanlardır. Asla biz o halklarla birlikte olmayacağız.

Bazı yatırımlardan bahsetmiş fakat bayram sonrası gazete manşetlerinde de görüyoruz Ekonomi piyasaları COŞACAKMIŞ diye Sayın Vekil Hüseyin Şahin beyin açıklamaları var. Sormak lazım piyasalar battığı için mi böyle bir açıklama yapmışlar. Her şeyi süt liman göstermekte üstünüze yok ama arkasından kendi söylediğinizi kendiniz yalanlıyorsunuz farkında bile değilsiniz.

Huzur içerisinde dünyanın en rahat ülkesi dedikleri Türkiye bayramda bile onlarca şehidine ağlamıştır. Şehit yakınlarına ve ulusumuza tekrar başsağlığı diliyor. Terörü ve teröre yardım, yataklık edenleri lanetliyoruz. Onların Suriyeli halkının değil de Bizim Halkımızın geçmiş Ramazan Bayramını tekrar kutluyor bu kan ve kaos döneminin bir an önce son bulması için Cumhuriyetin ve Halkın partisine destek olarak hainlerden hesap sormamıza yön vermelerini istiyoruz.

Halil BÜYÜKIŞIKLAR CHP İnegöl İlçe Başkanı”

203c459b-714f-4c59-85e4-53401e36c2cd

yorum Yap

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku