Yazı İçi Başlık Üstü Reklam Alanı

CHP’den birlik ve beraberlik hareketi

Yazı İçi Başlık Altı Reklam Alanı
 CHP’den birlik ve beraberlik hareketi
Yazı İçi Makale Üstü Reklam Alanı

Son dönemde parti içi kargaşa ve tartışmalarla gündeme gelen CHP Bursa birlik ve beraberlik mesajı verdi.

Cavit Kınalı – Kongrelerin tamamlanmasından sonra Mudanya Belediye Başkanı Hayri Türkyılmaz başta olmak üzere, parti içi kavgalar basında geniş yer bulmuştu. Bunun yanı sıra CHP Bursa İl Örgütü’nün “Masanı Seç” ve “Gel Kardeşim” projeleri de aktif çalışmaya örnek gösterilecek etkinlikler oldu. Bu etkinliklerin ardından bir yeni birleşme ve dayanışma projesi de Nilüfer İlçe Başkanlığı’ndan geldi.

İçerik Sayfası Reklam Alanı
 

CHP Nilüfer İlçe Başkanlığı’nın fikir babası olduğu söylenen proje bütün ilçelerle birlik ve beraberlik mesajı vermeyi amaçlıyor. Bu proje ile ilçeler ortak eylem ve etkinlikler düzenleyerek halka kendilerini daha iyi tanıtacaklarını ve daha başarılı projeler üreteceklerini düşünüyorlar. Bu proje çerçevesinde bugün Nilüfer İlçe Örgütü, Harmancık İlçe Örgütü’nü ziyaret etti.

CHP MİLLETVEKİLİ CEYHUN İRGİL HAMUR YOĞURDU!

Harmancık ve Nilüfer İlçe Örgütü’nün yanı sıra Osmangazi, Mudanya ve İl Örgütü de etkinlikte hazır bulundu. Esnaf ziyaretlerini gerçekleştiren kafile bunun ardından şehitler için lokma dağıtımına başladı. Yoğun ilgi ve kalabalıktan dolayı hamur yetmedi. Bunun üzerine CHP Bursa Milletvekili Ceyhun İrgil başta olmak üzere CHP’li yöneticiler hamur açma işlemine yardımcı oldular.

ceyhun

Bu etkinliğin ilerleyen süreçlerde farklı şekilde ve daha fazla ilçe ile beraber yapılacağı da belirtildi.

Bağımsız Gazete

localhost/bagimsiz-yedek

Yazı İçi Makale Altı Reklam Alanı
Yazı İçi Benzer Yazı Altı Reklam Alanı
Yorum Yap