Yazı İçi Başlık Üstü Reklam Alanı

CHP’li isimden Melih Gökçek’e destek: Ankara’ya çok iyi hizmetleri oldu

Yazı İçi Başlık Altı Reklam Alanı
 CHP’li isimden Melih Gökçek’e destek: Ankara’ya çok iyi hizmetleri oldu
Yazı İçi Makale Üstü Reklam Alanı

CHP’li Mustafa Sarıgül, eski Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek’e övgülerde bulundu.

Eski Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül, gündeme ilişkin açıklamalarda bulundu.

Best FM’de Adem Metan Show’a konuk olan Sarıgül, eski Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek’i övdü.

İçerik Sayfası Reklam Alanı
 

Yerel seçimler ile ilgili çalışmalara başladığını dile getiren Sarıgül, “Ben 48 aydır çalışma arkadaşlarımla birlikte durmadan çalışmalara devam ediyorum. Şişli’de 600 arkadaşım ile sahadayız. Her bir arkadaşımız 100 kişi ile ilgilenmekte. Şişli’yi adım adım geziyoruz. Bu ilgi aslında bana değil çalışma arkadaşlarıma. Benim Emir ve Ömer olmak üzere iki evladım var üçüncü evladım ise Şişli’dir. Ben Şişli’yi çok özledim, onların da beni özlediğini düşünüyorum” ifadelerini kullandı.

Sarıgül, “Hayri İnönü’yü belediye başkanı olarak ben önerdim. Ben kendisine başarılar diliyorum. Benim kimseye karşı kırgınlığım olmaz. İnönü’nün ve ekibinin 4,5 yıldır Şişli’de yaptıkları tek hizmet bizim yapmış olduğumuz hizmetlerin yanına yazdığımız yazıları kaldırmak olmuştur” dedi.

Sarıgül, eski Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek’e ilişkin ise “Beni en çok eleştiren Melih Gökçek oldu. Gökçek’in Ankara’ya çok iyi hizmetleri olmuştur. Melih Gökçek değişik bir insandır; kendisini seven yüzde yüz sever, sevmeyen ise yüzde yüz sevmez” dedi.

Yazı İçi Makale Altı Reklam Alanı
Yazı İçi Benzer Yazı Altı Reklam Alanı
Yorum Yap