Coinbase, Yaratıcı Topluluğunu “Katlanarak” Büyütmek için Sosyal Özelliklerle NFT Pazarını Başlattı – Borsalar Bitcoin Haberleri

0

Kripto para borsası Coinbase, değiştirilemez tokenler (NFT’ler) için eşler arası bir pazar başlatıyor. Nasdaq listesinde yer alan şirket, “Coinbase NFT”nin “NFT’leri basmayı, satın almayı, sergilemeyi ve keşfetmeyi her zamankinden daha kolay hale getireceğini” söylüyor. Ayrıca Coinbase, “Yaratıcı topluluğunu katlanarak büyüteceğiz, sanatçılar ve hayranlar için bir kazanç sağlayacağız” diyor.

Coinbase NFT, İçerik Oluşturucu Topluluğunun ‘Katlanarak Büyümesine Yardımcı Olacak’
Nasdaq listesinde yer alan kripto para borsası Coinbase Salı günü, takas edilemeyen tokenler (NFT’ler) için bir pazar yeri başlattığını duyurdu. Coinbase Ürün Başkan Yardımcısı Sanchan Saxena şunları yazdı:

Bugün, NFT’leri basmayı, satın almayı, sergilemeyi ve keşfetmeyi her zamankinden daha kolay hale getirecek bir eşler arası pazar yeri olan Coinbase NFT’yi duyuruyoruz.

Coinbase’in milyonlarca insanın bitcoin’e ilk kez kolay ve güvenilir bir şekilde erişmesine yardımcı olması gibi, biz de aynısını NFT’ler için yapmak istiyoruz” dedi.

Coinbase’in NFT sisteminin ekran görüntüsü.

Coinbase ayrıca şunları açıkladı: “Tüm NFT’ler zincir üzerindedir. İlk lansman, kısa süre sonra planlanan çoklu zincir desteğiyle Ethereum tabanlı ERC-721 ve ERC-1155 standartlarını destekleyecek. En iyi kullanıcı deneyimini sağlayacağız, ancak içerik oluşturucuları asla kilitlemeyeceğiz.” İlgilenen kullanıcılar artık erken erişim için kaydolabilir.

Coinbase Başkan Yardımcısı, “Moda, oyun ve müzik gibi endüstriler, NFT’lerin yeni yaratıcılık ve sahiplik biçimlerinin kilidini açma gücünü kabul ediyor” diyerek, “Bir NFT oluşturmaya veya satın almaya çalıştıysanız, muhtemelen kullanıcı deneyimini eksik buldu.”

Coinbase, süreci daha basit hale getirmeyi hedefliyor: “Karmaşıklığı perde arkasına koyan kullanıcı dostu arayüzler oluşturarak NFT’leri daha erişilebilir hale getiriyoruz. Sohbet ve keşif için yeni yollar açan sosyal özellikler ekliyoruz.” Başkan Yardımcısı vurguladı:

İçerik oluşturucu topluluğunu katlanarak büyüteceğiz, sanatçılar ve hayranlar için bir kazanç.

Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Satın alma veya satma teklifinin doğrudan teklifi veya talebi veya herhangi bir ürün, hizmet veya şirketin tavsiyesi veya onayı değildir.

80%
Awesome
  • Design
yorum Yap

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku