Çukur dizisini aratmayacak dizi “Üç Kuruş” ne zaman başlıyor

Üç Kuruş Dizisi

0

Ay Yapım’ın hazırlamış olduğu Üç Kuruş dizisinden ilk fragman geldi. Show TV’nin yeni dizisi olan Üç Kuruş, yayınlandığı dönemde reyting rekorları kıran Çukur’un kardeşi olarak nitelendiriliyor.

Dizinin başrollerinde Uraz Kaygılaroğlu, Nesrin Cavadzade, Ekin Koç, Aslıhan Malbora gibi isimler yer almakta. Üç Kuruş dizisi polis, mafya ve seri katil ekseninde yaşanacak olayları ekranlara taşıyacak.

Murat Uyurkulak ve Damla Serim’in senaryosunu yazdığı dizinin yönetmenliğini Sinan Öztürk yapıyor. Öztürk, İçerde ve Çukur dizilerinde de yönetmenlik yapmıştı.

 

Dizinin merakla beklenen ilk fragmanı da yayınlandı. Organize Şube’den komiser Efe ve Roman mafya lideri Kartal, fragmanda karşı karşıya geliyor. Dizinin aksiyon dozunun yüksek olması bekleniyor.

 

Üç Kuruş Dizisi Konusu

Bir Roman mahallesi olan Çıngıraklı, renkli ve bir o kadar da serttir. Mafya lideri Kartal, bir nevi mahallenin koruyucusudur. Organize Şube’nin cesur komiseri Efe ile Kartal’ın bir cinayet vakasını aydınlatmak için girdikleri yollar yeni maceralara kapı açacaktır.

 

Üç Kuruş yakında Pazartesi günleri Show TV’de yayınlanacak. Merak edilen ilk fragman da yayınlandı.

 

ÜÇ KURUŞ İLK BÖLÜM FRAGMANI

 

Dizinin ilk teaser bölümünde, “Ben hiç yapmadım diyebilir misin? İçindeki ırkçı ile yüzleşmeye hazır mısın?” sözleri yeri almıştı. İlk tanıtım fragmanında ise sessizlik hakimdi.

Yayınlanan ilk tanıtımda Roman mafya lideri Kartal ile Organize Şube’de komiser Efe’nin karşı karşıya geldiği anlar dizinin konusuyla ilgili ilk ipuçlarını verirken izleyicilerin heyecanını artırdı.

Fragmanı izleyenler, Çukur’u anımsadı. Kimsenin konuşmadığı ilk tanıtım, kısa sürece binlerce kez izlendi.

İşte Üç Kuruş’tan ilk tanıtımı…

 

80%
Awesome
  • Design
yorum Yap

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku