Çukurca Belediyesi sınava hazırlanan Çukurcalı öğrencilere Marmaris’te moral gezisi

Çukurca Belediyesi üniversite sınavına hazırlanan Çukurcalı öğrencilere Marmaris'te sınav öncesi moral gezisi düzenlendi.

0

HAKKARİ’nin Çukurca ilçesinde üniversite sınavına hazırlanan 15 öğrenci AK Parti Marmaris İlçe Başkanlığı’nın ‘moral gezisi’ programı kapsamında Muğla’nın Marmaris ilçesine geldi. Bir hafta süreyle misafir edilecek öğrenciler, programın birinci gününde partililerle beraber kültür ve tarihi alanları gezdi.

AK Parti Marmaris İlçe Başkanlığı ve Çukurca Belediye Başkanlığı liseden mezun olup, üniversiteye hazırlanan 15 öğrenciye, moral desteği vermek için ‘Marmaris gezisi’ program düzenledi. Bu kapsamda bugün ilçeye gelen 15 konuk öğrenci, otellerine yerleştikten sonra daha önce planlanmış kültür ve tarihi alanları gezdi.

Daha fazla mesaj

İSTANBULA DİJİTAL CÜZDAN

İlçe sözleşmesi ile kahvaltı da buluşan gençler 1 hafta süreyle Marmaris’te bir dizi etkinliklere katılarak moral depolayacak.

AK Parti Marmaris İlçe Başkanı Ceyhun Gökmen, “Çukurca Belediyesi ile yapmış olduğumuz görüşmede üniversiteye hazırlanan lise mezunu başarılı gençlere moral için Marmaris’te ağırlamak istedik. Bir hafta boyunca tekne turu, cip safari, animasyonlar, folklor gösterileri ve çevre gezileri yapılacak. Gençler, 7 Ekim’de Çukurca’ya dönmek üzere yola çıkacak” dedi.

80%
Awesome
  • Design
yorum Yap

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku