Yazı İçi Başlık Üstü Reklam Alanı

Cüneyt Özdemir: “Fatih Terim’e helal olsun”

Yazı İçi Başlık Altı Reklam Alanı
 Cüneyt Özdemir: “Fatih Terim’e helal olsun”
Yazı İçi Makale Üstü Reklam Alanı
Gazeteci Cüneyt Özdemir, teknik direktör Fatih Terim’in liglerin ertelenmesi ve koronavirüs hakkında yaptığı açıklamaları yorumladı.

YouTube kanalında, “Korona’da Vaka Sayısı Artıyor!” başlıklı videosunda 68 dakikalık değerlendirme yapan Cüney Özdemir, Fatih Terim’in açıklamaları için şunları ifade etti;

İçerik Sayfası Reklam Alanı
 

“FUTBOLCULAR KANLI, TERLİ MÜCADELE Mİ EDECEK?”

“Nihat Özdemir biliyorsunuz derbide çözüm bulduğunu söylemişti. Tedbirimizi aldık demişti. Heralde futbolcuların birinden birine geçmemesi için de tedbirini buldu heralde. Nihat bey gizliyor yani. Herkes bir açıklasa… Diyorum ki Amerika’nın ekonomisi rahatlayacak. İtalyanlar dışarı çıkacak, İspanyollar nefes alacaklar. Ama Nihat beyin bir bildiği var heralde. Demek ki koronavirüs için kimse yan yana oturmayacak, herkes evinde kalsın deniyor. Ama futbolcular birbiriyle terli kanlı mücadele edebilirler yani… Bu konuda bir problem yok gibi gözüküyor. Israrla devame decek diyor Nihat bey.

“FATİH TERİM’E HELAL OLSUN”

“Şimdi Fatih Terim delirmesin de ben mi delireyim yani. Haklı yani, ama yalnız. Fatih Terim’den başka kimse yok mu ya? Bu ülkede teknik direktör bir tek Fatih Terim mi kardeşim? Diğerlerinin neden sesi çıkmıyor? Türk futbolunu bir tek Fatih Terim savunuyor, bakar mısınız buna? Helal olsun Fatih Terim’e! Bakın bunu da bir Fenerbahçeli olarak söylüyorum. Helal olsun yani! Fenerbahçe’nin de hakkını o savunuyor, Trabzonsporlunun da Beşiktaşlı’nın da hakkını savunuyor. İster sevin, ister sevmeyin, nefret de etseniz şu andaki realite budur” 

Yazı İçi Makale Altı Reklam Alanı
Yazı İçi Benzer Yazı Altı Reklam Alanı
Yorum Yap