Yazı İçi Başlık Üstü Reklam Alanı

Dalaman golfte ikinci Belek olma yolunda

Yazı İçi Başlık Altı Reklam Alanı
 Dalaman golfte ikinci Belek olma yolunda
Yazı İçi Makale Üstü Reklam Alanı

Türkiye’yi ilk Hilton Resort ile tanıştıran Hilton Dalaman Sarıgerme Resort & Spa’da yatırım turizm sektöründe yaşanan krize rağmen sürüyor.

176 dönümlük alanda, 150 dönümün yeşil alana ayrılmasıyla dikkat çeken Hilton Dalaman Sarıgerme Resort & Spa 15 milyon avroluk bütçeyle 27 delikli golf tesisi yatırımı için son aşamaya geldi. Hilton Dalaman Sarıgeme Resort & Spa Genel Müdürü Tunç Batum, yapılacak olan yeni tesisle bölgenin 7 aya sıkışan turizm sezonunu 12 aya çıkarmayı hedeflediklerini, yapılacak olan projeyle golf alanında bölgenin Türkiye’nin ikinci Belek’i haline geleceğini ifade etti.

İçerik Sayfası Reklam Alanı
 

Hilton Dalaman Sarıgerme Resort & Spa’nın golf tesisi yatırımından Dalaman–Ortaca–Fethiye bölgesindeki yaklaşık 20 tesisin de yararlanacağına da dikkat çeken Batum, golf tesisi yatırımının sağlayacağı bir diğer önemli faydanın da futbol başta olmak üzere pek çok spor aktiviteleri için de kamp amacıyla bölgenin tercih etmesi olacağını söyledi.

Turizm sektörünün yaşadığı krizle ilgili de konuşan Batum, kriz karşısında kuvvetli kalabilmenin en önemli faktörlerinden biri olarak tanıtım ve pazarlamaya devam edilmesini göstererek, “Geçtiğimiz yıllara göre daha da kuvvetli bir bütçe ile tanıtım pazarlama aktivitelerimizi devam ettiriyor ve alternatif bir çok yeni pazarda da tanıtıma ağırlık veriyoruz” dedi. Batum, doğru ve zamanında iletişimle sektörün krizden kurtulabileceğini sözlerine ekledi.

KAYNAK : Birgün

Yazı İçi Makale Altı Reklam Alanı
Yazı İçi Benzer Yazı Altı Reklam Alanı
Yorum Yap