Yazı İçi Başlık Üstü Reklam Alanı

Davutoğlu: Milletvekili adayı olmayacağım

Yazı İçi Başlık Altı Reklam Alanı
 Davutoğlu: Milletvekili adayı olmayacağım
Yazı İçi Makale Üstü Reklam Alanı

AK Parti’nin kuruluşundan bu yana bütün çalışmaların içinde olan Davutoğlu; ”AK Parti için hiçbir faninin terk etmeyi düşünmediği makamları bıraktım. Yapılan hiçbir fedakarlıkta da tereddüt göstermem.” dedi.

3 HUSUSUN ALTINI ÇİZDİ

3 hususun net bir şekilde bilinmesini isterim.

İçerik Sayfası Reklam Alanı
 

Sayın Abdullah Gül’ün daveti üzerine birçok spekülasyon üretildi. Birlikte çalıştığım cumhurbaşkanları ve başbakanlar benimle görüşme davetinde bulunduğundan bunu yerine getiririm. Bununla ilgili spekülasyonlara da prim vermem.

ERDOĞAN BENİM DE ADAYIMDIR

Biraz önce zikrettiğim temel kurucu ilkeleri ile bütün enerjimi vakfettiğim AK Parti hareketine canı gönülden teşekkür ediyorum. Bu yola katkıda bulunmuş kimsenin emeği diğerinden üstün değildir. Bu bağlamda AK Parti aidiyetim sürerken AK Parti dışında herhangi bir siyasi faaliyet içinde bulunmam. Böyle bir şey yapacaksam bu kimliğimi bırakırım. Bırakmaya da niyetim yok. Bu bağlamda AK Parti’nin kararı benim de kararımdır. Sayın Cumhurbaşkanımız benim de adayımdır.

MİLLETVEKİLİ ADAYI DEĞİLİM

Önümüzdeki seçimde de milletvekili adayı değilim. Herhangi bir makam beklediğim için de değil.

Kaygılarımı gerekli gördüğüm zaman Sayın Cumhurbaşkanı ile de, kamuoyu ile de paylaşacağım.

Başta FETÖ, PKK, DEAŞ ve hangi isim altında olursa olsun bütün terör örgütleri ile verilecek mücadelede en ön safta olmaya devam edeceğim.

Yazı İçi Makale Altı Reklam Alanı
Yazı İçi Benzer Yazı Altı Reklam Alanı
Yorum Yap