Yazı İçi Başlık Üstü Reklam Alanı

Demirören Ahmet Hakan’ın da biletini kesti

Yazı İçi Başlık Altı Reklam Alanı
 Demirören Ahmet Hakan’ın da biletini kesti
Yazı İçi Makale Üstü Reklam Alanı

Demirören Holding’e satışının ardından Kanal D’nin haber kadrosunda bir değişim yaşanacak. Ahmet Hakan ve 10 yıldır Kanal D Haber Genel Yayın Yönetmenliği’ni yürüten Süleyman Sarılar’ın Kanal D’den ayrılacağı bildirilirken, Kanal D’nin haberlerini, Show TV Ana Haber‘in yayın yönetmenliğini yürüten Ramazan Kurnaz ve ekibi hazırlayacak.

Kanal D Ana Haber’deki siyaset haberlerinin azaltılarak yaşam haberlerine ağırlık verileceği iddia edilirken Kanal D Ana Haber’i ise mayıs ayının ortasından itibaren Buket Aydın sunacak. NTV’nin tanınan spikerleri arasında yer alan Buket Aydın Baykal sosyal medya hesabından bir açıklama yaptı.

İçerik Sayfası Reklam Alanı
 

Buket Aydın Baykal, Instagram hesabından paylaştığı mesajda  “Çok fazla telefon geliyor, mesaj geliyor. Hepsine buradan toplu yanıt. Kanal D ile anlaştığım doğrudur. Mayıs başı itibariyle çalışmalarımıza başlayıp bir an önce ekranda buluşacağız. Ailem olan NTV’ye bana bu güne kadar sundukları katkılar için çok teşekkür ederim. Kanal D Ana haber koltuğunu bana layık görenleri mahcup etmemek dileğiyle. Dualarınızı bekliyorum” dedi.

Yazı İçi Makale Altı Reklam Alanı
Yazı İçi Benzer Yazı Altı Reklam Alanı
Yorum Yap