Yazı İçi Başlık Üstü Reklam Alanı

Deniz Baykal’dan iyi haber…

Yazı İçi Başlık Altı Reklam Alanı
 Deniz Baykal’dan iyi haber…
Yazı İçi Makale Üstü Reklam Alanı
Cumhuriyet Halk Partisi eski Genel Başkanı Deniz Baykal bir süredir tedavi görüyordu. Yurda dönen Baykal’dan nihayet iyi haber ulaştı. Baykal’ın ekibinin yaptığı açıklamada Baykal’ın tedavi gördüğü Gülhane Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ni ziyaret etti.  Baykal’ın gündemi yakından takip ettiğini ve herkese selamı olduğunu belirttiler.
16 Ekimde, yüksek ateş nedeniyle kaldırıldığı Ankara Üniversitesi İbn-i Sina Hastanesi’nin yoğun bakım servisinde tedavi altına alınan, 5 Aralık’ta da Almanya’ya rehabilitasyon için giden CHP Antalya Milletvekili Deniz Baykal, 20 Mart’ta Türkiye’ye döndü. Gülhane Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde tedavisine devam edilen Baykal’ı ekibi dün ziyaret etti.

Yaklaşık 2 saat süren görüşmede; Mehmet Sevigen, Kormaz Karaca, Ömer Lütfü Somun ve Metin Lütfi Baydar yer aldı. Görüşmeden sonra Sevigen, Baykal’ın sağlık durumu ile ilgili YURT’a konuştu.

İçerik Sayfası Reklam Alanı
 

Sevigen, “Deniz beyin durumu gayet iyi. Ülke meselelerini yakından takip ediyor, izliyor. Türkiye gündemine dair görüşleri var. Bu konuda bize düşüncelerini aktarmaya çalıştı. Biraz dertleştik” açıklamasını yaptı.

Baykal’ın ne zaman taburcu olacağı ile ilgi de konuşan Sevigen, buna doktorların ve ailesinin karar vereceğini ifade ederek; “Bizim müdahale etmemiz, bu konuda herhangi bir yorum yapmamız mümkün değil” dedi.

Sevigen, Deniz Baykal’ın tüm sevenlerine, Türkiye’ye selamları olduğunu söyledi.

Barış CAN / YURT

Yazı İçi Makale Altı Reklam Alanı
Yazı İçi Benzer Yazı Altı Reklam Alanı
Yorum Yap