Destan dizisi hangi kanalda? Oyuncuları kim? Ne zaman başlıyor?

ATV ekranına yeni bir ‘Destan' geliyor! Hazırlık süreci bir yıl süren; hikayesi, oyuncu kadrosu ve dekorlarıyla ATV ekranında yeni sezonun en iddialı yapımlarından olacak Bozdağ Film imzalı ‘Destan' dizisinin afişi yayınlandı.

0

Afişin yayınlanması ile ‘Destan’ kısa bir süre içinde sosyal ağlarda Türkiye gündemleri arasına girerken, sosyal ağ kullanıcıları afişe beğeni ve yorum yağdırdı.

 

Yapım ve proje tasarımı Mehmet Bozdağ’a ait; başrollerini Ebru Şahin, Selim Bayraktar ve Edip Tepeli’nin, yönetmenliğini Emir Khalilzadeh’in üstlendiği; senaryosunu Nehir Erdem ile Ayşe Ferda Eryılmaz’ın kaleme aldığı ‘Destan’ın çekimleri tüm hızıyla devam ediyor.

Merakla beklenen ‘Destan’ın afişinde dizinin oyuncuları Ebru Şahin, Selim Bayraktar, Edip Tepeli, Deniz Barut, Burak Tozkoparan, Burak Berkay Akgül, Ecem Sena Bayır, Esra Kılıç yer aldı.

Dizinin yapımcı ve proje tasarımcısı Mehmet Bozdağ, sosyal ağ üzerinden yapmış olduğu paylaşımla ‘Destan’da izleyicinin dönem, hikaye ve prodüksiyon açısından ilk defa böyle bir yapım izleyeceklerini müjdelemiş ve ‘Destan dizisinin; prodüksiyonu, hikayesi ve kuvvetli oyuncu kadrosu ile yalnızca Türkiye’de değil dünyada da çok konuşulacağını’ söylemişti.

‘Destan’ yakında ATV’de başlıyor.

80%
Awesome
  • Design
yorum Yap

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku