Yazı İçi Başlık Üstü Reklam Alanı

Dış Cephe Boyası Renklerini Seçmek İçin İpuçları

Yazı İçi Başlık Altı Reklam Alanı
Dış Cephe Boyası Renklerini Seçmek İçin İpuçlarını profesyonel boyacı ustasından dinleyin. İstanbul'da en iyi boyacı ustası hizmeti sunuyor.
 Dış Cephe Boyası Renklerini Seçmek İçin İpuçları
Yazı İçi Makale Üstü Reklam Alanı

Dış cephenizi boyamayı seçmek, dış cephe boyamasının gerektirdiği işçilik ve maliyet nedeniyle zor bir görev gibi gelebilir. Mükemmel rengi seçmenin baskısı, ailelerin projeyi süresiz olarak ertelemesine neden olabilir.

Bununla birlikte, yeni bir kat boya, üstesinden gelebileceğiniz en faydalı ve uzun ömürlü ev geliştirme projelerinden biri olabilir. Profesyonellerden alın, dış cephe boyama renklerini seçmek söz konusu olduğunda iyi ve kötü seçenekler vardır. Bununla birlikte, hayal ettiğiniz rengin meyve vermesini sağlamak için dikkate almanız gereken birkaç ipucu var.

İçerik Sayfası Reklam Alanı
 

Çevreye Girin

Evinizin tarzına bakarak başlayın. Tuğla detaylara sahip çiftlik tarzı bir ev, Viktorya tarzı bir evden farklı bir renkle en iyi şekilde tamamlanabilir. Ayrıca, çevrenizdeki diğer evleri de not alın.

Muhtemelen bir dizi çerez kesici ev gibi görünmek istemeseniz de, çok fazla göze çarpmak ve gelecekteki satışlar için temyiz cazibesini azaltmak istemezsiniz. Mahalleniz toprak tonlu evlerle doluysa, o temayı takip ederek yanlış gidemezsiniz.

Eğilimleri Düşünün, Ama Onlara Kurban Olmayın

Evinizin dış cephesi için yeni bir renk seçerken son tasarım ve mimari trendlerini göz önünde bulundurmak harika bir fikir. Ancak, bunların sadece trendler olduğunu unutmamalısınız.

İfade renkleri her geçen yıl soluyor ve yalnızca bir derginin size ne söylediğine bağlı olarak bir boya rengi seçiyorsanız emin olmak istiyorsunuz, gerçekten hoşunuza gidiyor ve yıllarca sürdüğünü hayal ediyorsunuz.

Manzaraya Dikkat Edin

Evinize günün farklı saatlerinde bakın . İstanbul’da profesyonel boyacı olarak gördüğümüz en büyük sorunlardan biri güneş ışığına bağlı boya renk değişimleridir. Eviniz gün boyu geniş güneş ışığında mı yoksa büyük ağaçlardan dolayı gölgede mi?

Güneş ışığı ve gölge size farklı renk tonları verecektir, bu nedenle bir boya rengi üzerinde karar vermeye başlamadan önce çevre düzenlemenizin tam olarak istediğiniz gibi olduğundan emin olun.

Kalıcı Bir Denver Boya İşi

Tüm bu değişkenleri değerlendirdikten sonra seçimlerinizden emin değilseniz, güvenli her zaman sağlam bir karardır. Birkaç ton arayla aynı renk şeridinden iki renk tonu her zaman birlikte iyi sonuç verir.

Paint Denver’daki ekibimiz, ev yenileme endüstrisinde 20 yıldan fazla deneyime sahiptir ve memnun kalacağınız bir karar vermenize yardımcı olabilir. Yaklaşan projeleri tartışmak için bizi Boyacı Ustası Hizmetini 0216 449 94 01 numarasından hemen arayın.

Yazı İçi Makale Altı Reklam Alanı
Yazı İçi Benzer Yazı Altı Reklam Alanı
Yorum Yap