Yazı İçi Başlık Üstü Reklam Alanı

Diyarbakır’da Feci Kaza: 6 Ölü, 4 Yaralı

Yazı İçi Başlık Altı Reklam Alanı
 Diyarbakır’da Feci Kaza: 6 Ölü, 4 Yaralı
Yazı İçi Makale Üstü Reklam Alanı

Diyarbakır-Şanlıurfa Karayolunda bir minibüsün devrilmesi sonucu meydana gelen trafik kazasında ilk belirlemelere göre 6 kişi öldü 4 kişi de yaralandı.

Kaza, Diyarbakır-Şanlıurfa karayolunun 30’uncu kilometresindeki, Karayakup Köyü yol ayırımında, saat 05.30 sıralarında meydana geldi. Şanlıurfa yönünden gelen ve Hakkari’ye gittiği tahmin edilen Sadık Salar yönetimindeki 30 E 1073 plakalı minibüs, henüz belirlenemeyen bir nedenle yoldan çıkarak menfeze yuvarlandı.

İçerik Sayfası Reklam Alanı
 

Hurdaya dönen minibüs içerisinde bulunan Salar ailesinden sürücü 24 yaşındaki Sadık Salar ve 3’ü çocuk toplam 6 kişi olay yerinde hayatını kaybetti. Kazada yaralanan ve durumu ağır olduğu belirtilen 4 kişi de, helikopter ambulans ve karadan bölgeye sevkedilen ambulanslarla Diyarbakır’daki çeşitli hastanelere kaldırılarak tedavi altına alındı.

Kaza yapan minibüs hurdaya dönerken, minibüs içerisinde bulunan ev eşyaları, çocuk oyuncakları, sebze ve meyveleri ile etrafa saçıldı. Etrafa dağılan eşyalar arasında çocuk bisikletleri, bebek mama önlüğü, ekmek parçaları ayrıca gardrop malzemelerinin olduğu görüldü. Cumhuriyet Savcısı’nın olay yerinde yaptığı incelemenin ardından Hakkari nüfusuna kayıtlı ve kazada ölen, yaralananların kimlik tespit çalışmaları devam ediyor.

DHA

Yazı İçi Makale Altı Reklam Alanı
Yazı İçi Benzer Yazı Altı Reklam Alanı
Yorum Yap