Dogecoin ne zaman yükselecek? DOGE yükselecek mi analiz ve yorumları!

0

Dünyanın en zengin adamlarından birisi olan Elon Musk ile yıldızı parlayan kripto para piyasasında oldukça ses getirmiş Dogecoin yatırımcıları uzun zamandır yaşanan düşüş ve stabil beklentinin ardından yakın zamanda atılacak olan DOGE-1 uydusunu bekliyor. Kripto para yatırımcıları Dogecoin ne zaman yükselecek? DOGE yükselir mi? Dogecoin analiz ve yorumları güncel olarak takip ediyor. İşte sizlere bugünkü özel haberimizde Dogecoin geleceği 2021 ve 2022 yıllarında dogecoin ne kadar kaç dolar veya tl olur gibi sorularınıza yönelik bilgilendirme amaçlı en doğru dogecoin analiz ve haberlerini toparladık.

Gece geç saatlerde yapılan işlemlerde, Dogecoin Eylül ortasından bu yana ilk kez 25 sentlik konjonktürle flört etti ve spekülatörler bir kararla karşı karşıya kaldı.

Dogecoin gece geç saatlerde yapılan işlemlerde neredeyse 25 sent seviyesine ulaştı ve bu yazı itibariyle, oldukça hızlı koşullar hala girdap tehdidi ile 24 sent seviyesinin altında ilerliyor. Geniş kripto para piyasası dün daha yüksek bir sıçrama tahtası yaşadı ve Ekim ayının başından beri bir yükseliş eğilimi kuruldu. Bununla birlikte, dijital varlıklar için yukarı yönlü dönüşler, DOGE/USD için de dahil olmak üzere önemli destek seviyelerinin teknik olarak test edilmesinden sonra gerçekleşti.

Dogecoin yükselir mi

Spekülatörlerin şu anda karşı karşıya kaldıkları soru, Dogecoin’deki son dönüşün meşru olup olmadığı ve daha fazla yükseliş ivmesi toplayıp toplaymayacağı veya satın almaya ve DOGE/USD’nin aniden daha düşük seviyeye inmeye çalışacağı bir boşluğa çekilmek üzere olup olmadığıdır. 25 sent bariyeri, dün gece kesinlikle hayati bir psikolojik kavşak olduğunu kanıtladı. DOGE/USD bu işareti aşamayınca fiyat düşmeye başladı. Spekülatörler, 23 buçuk sent seviyesini meraklı bir destek olarak izlemeli. Bu değer kısa vadede sürdürülebilirse, DOGE/USD’nin konsolide olacağı ve daha yüksek bir koşuya çalışacağı inancıyla daha fazla satın almayı teşvik edebilir.

Dogecoin yorum

Bununla birlikte, 23 buçuk sentlik oranın kırılgan olduğu ortaya çıkarsa, dün gece geç saatlerde 25 sentlik kavşağa yakın bir yerde üretilen satışlar, yalnızca kâr almanın ötesinde olabilir. 23 sent fiyatının altına doğru bir hareket, son alımların aşırı yapıldığını ve yaklaşık bir aydır DOGE/USD’nin baskın özelliği olan düşüş döngüsünün yenilenmek üzere olduğunu gösterebilir. Kısa vadeli direnç, 24 sent seviyesinin yakınında düzgün bir şekilde görüntülendiğinde, bu, spekülatörlerin hızlı vuruş momentumu üzerine bahis oynamasına izin veriyor. Bugün 24 buçuk sent değerine yeniden meydan okunursa, temkinli alıcılar yukarı doğru ek hedefler için vizyonlarını sürdürmeye teşvik edilebilir.

Dogecoin geleceği

Geniş kripto para piyasası, diğer finansal varlıkları yansıtan kısa vadede önemli volatilite üretmeye hazır görünüyor. Spekülatörlerin kesinlikle risk yönetimini akıllıca kullanmaları ve ticaret pozisyonlarını yanlış yöne gidebilecek ani yükselmelere karşı korumaları gerekiyor. DOGE/USD 24 sentin üzerinde hareket ederse, hızlı sonuçlar için yukarıda sağlam bir fiyat hedefi kullanan hızlı bir ticaret için iyi bir satın alma fırsatı olabilir. DOGE/USD 23 sentin altına düşerse, kripto para birimini satmak ve 22 buçuk senti hedeflemek de faydalı olabilir. Bugün tüccarlar için ihtiyatlı kaldıraç miktarları isteniyor.

Dogecoin Kısa Vadeli Görünüm

Akım Direnci: 0.24260000

Mevcut Destek: 0.23400000

Yüksek Hedef: 0.2500000000

Düşük Hedef: 0.22400000

yorum Yap

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku