Dünya Hali 14. Bölüm Fragmanı İzle TRT1 Youtube 20 Ekim Yeni Fragman

0

Dünya Hali 14. Bölüm Fragmanı İzle TRT1 Youtube 20 Ekim Yeni Fragman Dünya Hali Son Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak? Dünya Hali yeni fragman Dünya Hali 14. Bölüm Fragmanı Yayınlandı TRT 1 Youtube 20 Ekim Yeni Fragman İzle Dünya Hali dizisi son bölüm fragmanı youtube izle Dünya Hali yeni fragman Dünya Hali 14. Bölüm neler olacak? Dünya Hali 14 Bölüm fragmanı son gelecek hafta tanıtım izle. Dünya Hali dizisinin gelecek hafta fragmanının detayları haberimizde yer alıyor.

Dünya Hali 14. Bölüm Fragmanı İzle

Dünya Hali Son Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak? Dizinin bugünkü bölümü bittikten sonra fragmanın yayınlanması bekleniyor. Dünya Hali Youtube Kanalı

Dünya Hali konusu

Sinan için ideal bir sevgili bulmaya çalışırken hem kendi başını hem de Sinan’ın başını türlü belalara sokan Kıvılcım, bu arayış sırasında aslında çok yalnız olduğunu farkına varmıştır. Kıvılcım’ın bu durumuna üzülen Sinan, sevdiği kadına bir iyilik yapmak ister ve Kıvılcım’ın lise zamanlarından tanıdığı tek gerçek arkadaşı olan Melek’i bulmak için çalışmalarına başlar. Bu serüven onu hiç beklemediği yerlere sürükleyecektir.

Yeni bir aşk mı doğuyor?

Bu arada, Kıvılcım’dan hoşlanan Vural da boş durmamaktadır. Kıvılcım ile bir yemek yiyecek olan Vural bu yemeğin ikisi için de doğru bir etki uyandırması için çeşitli çalışmalar içine girmiştir.

DÜNYA HALİ OYUNCULARI

Dünya Hali dizisinde; Caner Şahin (Sinan), Pelin Abay (Kıvılcım), Ozan Çelik (Azim), Tolga Tekin (Güven), Hakan Emre Ünal (Vural), Mert Denizmen (Yüksel), Selin Hasar (Zeynep), Ayfer Tokatlı (Fulya), Hüseyin Elmalıpınar (Halis), Mekin Sezer (Kutlucan), Adnan Yaşar (Talat), Naşit Özcan (Burhan), Zeki Ocak (Namık). gibi oyuncular yer almaktadır.

yorum Yap

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku