Dünyadaki En Popüler Karaoke Mekanları

0 27

Yurtdışına çıktığımız zaman akşamları eğlenmek için farklı mekanlar keşfetmek isteriz. Peki, neden bu yerler karaoke mekanları olmasın? Bol bol şarkı söyleyerek seyahatinizi unutulmaz kılabilirsiniz. Özellikle grupça arkadaşlarınız ilse seyahat ediyorsanız karaoke barlar tam size göre olabilir. Çoğu mekanın küçük küçük odaları bulunuyor. Böylece arkadaş grubu olarak eğlenebilirsiniz. İşte dünyadaki en popüler karaoke mekanları…

Amour – Tokyo

Tokyo’daki en popüler karaoke barlardan biri olan Amour, ziyaretçilerini lüks dekorasyonu ile ağırlıyor. Çok havalı bir karaoke sahnesine sahip. Mikrofonu elinize aldığınız zaman bırakamıyorsunuz. Dünyaca ünlü isimler bile Amour’a gelip şarkılar söylemiş. Karaoke partileri için özel dört tane küçük odası bulunuyor.

Bam Karaoke Box – Paris

Paris’teki Bam Karaoke Box hem turistler için hem de Paris’te yaşayanlar için popüler bir mekan. Burada özel farklı boyutlarda 10 tane oda bulunuyor. Bu odalarının hepsi ses yalıtımlı ve klimalı. Ayrıca herkes tarafından ayarlanabilen bir ışık düzeni var. Odaları 2 saat boyunca 48 Euro’ya ayırtabiliyorsunuz.

Bunga Bunga – Londra

Çok farklı dekorasyonu ile müşterilini ağırlayan Bunga Bunga, Londra’daki en iyi karaoke barlarından biri. Mekanın en ünlü yiyeceği pizza. Londra seyahatinizde grubunuzla hem pizza hem de karaoke partisi yapabilirsiniz. Michael Jackson’dan R Kelly’ye kadar çok çeşitli bir parça listesi bulunuyor. Eminizdeki dileğiniz tüm şarkıları burada bulabilirsiniz.

Luxury Su Noraebang – Seul

Kadife koltuklar ve yaldızlı duvar kağıtları ile Luxury Su Noraebang… Seul’de Korelilerin en çok tercih ettiği karaoke mekanlarından biri. Karaoke için çeşitli özel olarak dekore edilmiş odaları bulunuyor. Mekanın her alanı özel olarak tasarlanmış. Seul’deki en lüks karaoke barlarından biri denilebilir. İçeri adım attığınız anda yer zemininden tavana kadar her dokunuş sizlerinde dikkatini çekecektir.

Karaoke World – Sidney

120 binden fazla şarkı parçası listesi ile Karaoke World, Sidney’deki en popüler mekanlar arasında bulunuyor. İngilizce, Tayca, Japonca, Vietnamca, Endonezyaca ve Korece olmak üzere zengin bir listesi var. Klimalı, ses sistemli, özel şık odalarda grupça çok eğlenebilirsiniz. Bu mekan 1994 yılından beri hizmet veriyor. Sidney’de kurulmuş olan ilk karaoke mekanlarından biridir. Ayrıca o zamandan beri uzun süredir hizmet veren karaoke mekanlarından olma özelliği de taşıyor.

80%
Awesome
  • Design
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku