Ece Ronay kimdir? Ece Ronay Kaç yaşında, nereli, mesleği ne?

Ece Ronay kimdir? Ece Ronay nereli ve kaç yaşında?

0

Uzun süre yoğun bakım ve hastane sürecinden geçen ünlü komedyen Mehmet Ali Erbil yine bir taciz skandalı ile Türkiye gündemine son dakika haberi ile girdi. Youtube üzerinden yayınladığı videolar ile şarkıcı kimliği kazanan Ece Ronay bugün Instagram ve diğer sosyal medya hesaplarından Mehmet Ali Erbil’in attığını iddia ettiği mavi tikli hesaptan kendisine gelen mesajları ifşa etmesinin ardından sosyal medyada bu konu bir anda gündem yarattı. Mehmet Ali Erbil ile Ece Ronay arasında taciz ve ifşa krizi bir anda ülke gündeminde bomba etkisi yarattı. Instagram ve Twitter gibi sosyal medya hesaplarında kısa sürede trend topic listesine giren Mehmet Ali Erbil olayı sonrası Ece Ronay kimdir? Ece Ronay nereli ve kaç yaşında gibi soruların cevabı araştırılmaya başlandı. İşte Ece Ronay hakkında merak edilenler.

Magazin dünyasında gündem olan Mehmet Ali Erbil’in ses kayıtları ve mesajlarını yayınlanan Ece Ronay, kısa süre önce yeni projesini duyurmak için kameralar karşısına geçmiş ve Mehmet Ali Erbil kısa süreli de olsa bı klipte yer almıştı. Mehmet Ali Erbil’in kendisini taciz ettiğini söyleyen Ece Ronay kimdir, kaç yaşında ve nereli? Ece Ronay ne iş yapıyor? araştırması yapmaya başladı…

Genç şarkıcı sosyal medya hesabı üzerinden Mehmet Ali Erbil’den geldiğini iddia ettiği ses kayıtlarını ve yazışma görüntülerini paylaşırken, ünlü isim tarafından tacize uğradığını ve psikolojik şiddete maruz kaldığını kaydetti.

Ece Ronay kimdir? Ece Ronay nereli ve kaç yaşında

Ece Ronay, 17 Kasım 1998 tarihinde dünyaya geldi. Şu an 24 yaşında olan genç kadın aslen Diyarbakırlıdır.

Sanko Üniversitesi, Beslenme ve Diyetetik bölümü mezunu olan genç şarkıcının son dönemlerde çıkarttığı şarkıların birçoğu trendlere girdi. Ece Ronay’ın son çıkardığı şarkı “Git Çatla” şu anda Youtube trendlerde 1. sırada bulunuyor.

İlk olarak Karpuz isimli şarkısı ile popüler olan Ece Ronay’ın bu parçası Youtube’da şu ana kadar 76 milyon kez izlenmiş ve dinlendi.

Sosyal medya hesaplarını da aktif olarak kullanan Instagram’da @eceronayofficial adresi ile yer alıyor ve toplamda 1,1 milyon takipçisi

Ece Ronay Şarkıları

Karpuz: 76 milyon izlendi.

Hıyar: 15 milyon izlendi.

Şiki Şiki: 84 milyon izlendi.

Baba Yorgun: 43 milyon izlendi. (Ece Ronay&Tefo)

Sevesim: 13 milyon izlendi.

Ece Ronay Mehmet Ali Erbil’i İfşaladı

Sosyal medya fenomeni ve şarkıcı Ece Ronay, Mehmet Ali Erbil’in kendisine yolladığı mesajlardan rahatsız olduğunu belirterek sosyal medya sayfasından Mehmet Ali Erbil’in kendisine gönderdiği mesajları yayınladı.

Ece Ronay paylaşımında, “Merhaba arkadaşlar. Gün geçmiyor ki ülkemizde bir kadın daha tacize ve şiddete uğramasın. Şiddet diyorum çünkü psikolojik şiddet de şiddetin bir türevidir. Mehmet Ali Bey’i linçlemiştim, sonra bana mesaj atıp ağlayarak hastayım dediği için konuyu kapatıp özür dilemiştim.

Klibimde oynamasını teklif ettim, kabul etti. Zaten çok degil, 5 saniye falan görünüyor klipte. Klip sonrası ahlaksızlıklar her geçen gün level atlayarak büyüdü. Görmezden gelmeye çalıştım, yaşına ve bulunduğu konuma saygımdan sessiz kalmaya çalıştım. Ona da gördüğünüz üzere ilk günden itibaren düşündüğü gibi bir münasebetimiz olamayacağını kırmadan söyledim. Ama bugun bana durup dururken ağza alınmayacak derecede laflar söyleyip tehdit ettiği için bu paylaşımı yapmak zorundayım. Bu paylaşım belki kariyerime ve mesleğime zarar verecek, çünkü kendisi yıllardır bu piyasada olan bir insan. Ama ben susmayacağım çünkü kendimi kandırılmış ve değersiz hissediyorum. Ben düştüm, başkası bu tofana düşmesin diye bu bir uyarı postudur. Ünlü de olsanız fenomen de olsanız tacizden kaçamıyorsunuz. Yazıklar olsun.” ifadelerini kullandı.

yorum Yap

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku