Bağımsız Özel

Ekonomik darbeyi sadece Bağımsız Gazete görmüştü!


Bağımsız Özel

Gazetemiz Bağımsız piyasalardaki bu durumun gelişimini 28 gün önce okuyucularına duyurdu. Ulusal basın kuruluşları Almanya ve Fransa büyük elçiliklerinin kapatılmasını farklı yorumlarla okuyucularına aktarırken Bağımsız gazete bunun Ekonomik darbenin startı olduğunu haftalar öncesinden okuyucuları ile paylaştı.Son zamanlarda piyasalardaki yükselme ve dalgalanma sonrası bütün yazarlar adeta bu konuya saldırdı. Herkes bu konuyu konuşmaya, yazmaya başladı. Oysa gazetemiz Bağımsız, piyasalardaki bu durumun gelişimini 28 gün önce okuyucularına duyurdu.

Ulusal basın kuruluşları Almanya ve Fransa büyük elçiliklerinin kapatılmasını farklı yorumlarla okuyucularına aktarırken Bağımsız Gazete bunun ekonomik darbenin startı olduğunu belirterek, Temel Sağıroğlu imzasıyla, “Milenyum Darbe” başlığıyla haftalar öncesinden okuyucuları ile paylaştı.

DÜNÜN BUGÜNÜN VE YARININ GAZETESİ!

Bağımsız Gazete olarak amacımız; diğer haber kanallarından öğrenebileceğiniz sıradan haberlerden ziyade, ülkenin durumunu ve olayları farklı bir bakış açısıyla siz okurlarımıza sunmaktır. Misyonumuzu adımızdan alarak kimse ile bir bağımız olmadan sadece halkımız için bağımsız habercilik anlayışıyla sizlere doğru bilgiyi ulaştırmayı hedef ediniyoruz.

Bu kutlu mücadele sizlerde sosyal medyadan ve sitemizden bizleri takip edip paylaşarak bizlere destek olunuz.

Temel Sağıroğlu’nun 16 Eylül 2016 tarihli “Milenyum Darbe” adlı yazısını buraya tıklayarak okuyabilirsiniz…