Yazı İçi Başlık Üstü Reklam Alanı

Elinde bıçakla, çıplak halde sokağa çıktı

Yazı İçi Başlık Altı Reklam Alanı
 Elinde bıçakla, çıplak halde sokağa çıktı
Yazı İçi Makale Üstü Reklam Alanı

İstanbul Eyüpsultan’da annesini bıçaklayarak öldüren kişi, çırıl çıplak soyunduktan sonra elinde bıçakla sokağa çıktı. Bıçaklı kişi, kendisini durdurmak isteyen polisi de yaraladı. Çevredekileri tehdit eden kişi bacağından vurularak yakalandı.

Eyüpsultan Bülbüldere Caddesi’ndeki evlerinde dün akşam saatlerinde annesi Türkan U.’yu bıçaklayarak öldüren M.B.U., eşi ve çocuğunu bir taksiye bindirerek olay yerinden gönderdi.

İçerik Sayfası Reklam Alanı
 

M. B. U. daha sonra çıplak halde sokağa çıktı. Elinde bıçak bulunan M. B. U.çevredekileri tehdit ederek sokakta yürüdü. İki polis, M. B. U.’yu durdurmak istedi. Ancak M. B. U., polise de saldırdı. Bir polis bıçak darbesiyle yaralandı. Diğer polis silahını çekti. Olay yerine de çok sayıda polis ekibi sevk edildi. Elinde bıçakla çevredekilere saldıran M. B. U.’yu bacağından vurularak etkisiz hale getirildi.  M. B. U.’ya çevredekiler saldırarak vurdu. Araya giren polis ekipleri yaralı için ambulans çağırdı. Hastaneye kaldırılan M. B. U.’nun tedavisi sürerken polisin olayla ilgili incelemesi sürüyor. Öte yandan saldırganın bıçakla yaraladığı polisin de durumunun iyi olduğu öğrenildi.

Yazı İçi Makale Altı Reklam Alanı
Yazı İçi Benzer Yazı Altı Reklam Alanı
Yorum Yap