Emekli Olanlara 4 Ekim’den itibaren 1500 TL ve Üzerinde Ödeme Veriliyor, Karar Kesinleşti

Emekli Olanlara 4 Ekim'den itibaren 1500 TL ve Üzerinde Ödeme Verilecek, Karar Kesinleşti. Emekliye 1500 TL ve üzerinde emekli ödemesi detayları belli oldu. İşte detaylar haberimizde.

0

Emekli Olanlara 4 Ekim’den itibaren 1500 TL ve Üzerinde Ödeme Verilecek, Karar Kesinleşti. Emekli olan kişiler, anında ödemelerini alabilecekleri bu kampanyaya, emekli maaş aldıkları banka üstünden 1500 TL ödeme hesaplarına alabilecekler. Emekli promosyonu olarak ödenecek olan bu ödemeler, bugün itibariyle hesaplara yatmaya başladı.

Emekliye son dakika haberi olarak verilen bu haberlerde, 1500 TL ve üstünde ödeme almak isteyenlerde, bankadan nakit avans başvurusu yapabilecekler. Kamu bankaları gibi bazı özel bankalarda emekli maaşınızı almanız durumunda 1500 TL ve üstünde kredi ve nakit avans işlemleri yapmaktadır. Emekli olan kişiler 2500 TL ve üstünde emekli maaşı alıyorsa, ayrıca 1500 TL emekli promosyonu da alabilecektir.

Emekliye 1500 TL Promosyon Verileceğini Banka Duyurdu…
Garanti BBVA bankası emekliye vermiş olduğu promosyonlar ile oldukça ilgi topluyor. Emekli olan kişi bankaya getirdiği her kişi için 150 TL tutarında promosyon verilmekte. Yani kişi Emekli bir arkadaşını veya yakınını Garanti BBVA bankasına referans olup getirir ise bu getirmesi ile kişinin hesabına anında 150 TL promosyon olanağı verilmekte. Bununla beraber kişi eğer ayrı bir bankadan Emekli maaşını alıyor ise ve Garanti BBVA bankasına geçiş yapar ise bu geçiş ile tek seferlik 1.500 TL kadar nakit promosyon olanağı verilmekte.

Daha fazla mesaj

Dünya genelinde hisse senetleri iyimser kazançlarla…

Mastercard, kripto para hizmetlerini ödüller ile…

Halkbanktan Müjdeli Haber: Acil Nakit İhtiyacına Özel Emeklilere 300.000 TL’ye Kadar Kredi Verileceği Duyuruldu
Halkbanktan Müjdeli Haber: Acil Nakit İhtiyacına Özel Emeklilere 300.000 TL’ye Kadar Kredi Verileceği Duyuruldu
Bu miktar kişinin aldığı maaşa göre değişip aylık aldığı tutara göre belirlenip daha az miktarda olabilir. Kişi eğer 1.500 TL miktarında bir Emekli maaş alıyor ise alacağı promosyon miktarı 1.000 TL olarak belirlenmiştir. Bununla beraber kişi eğer 1.250 TL ile 2.500 TL Arası bir Emekli maaşı bulunuyor ise kişinin alacağı promosyon miktarı 1.500 TL olarak belirlendi.

Yani kişinin aldığı maaş miktarına promosyon alacağı zaman en büyük etkendir. Ancak Garanti BBVA bankası diğer bankalara göre daha yüksek promosyon olanağı veriyor. Bu promosyon ilave olarak tüm Emekli yurttaşlar için belli oranda kredi faiz oranları veriyor.

Bu faiz oranları yalnızca Emekli kişiler için geçerli olup ücretli çalışanlar için geçerli değildir. Örnek verecek olursak 10.000 TL kredi tutarının 12 ay vade ile verilmesi ile kişinin ödeyeceği tahsis ücreti 50 TL olarak belirlendi. Buna ilave olarak faiz oranı ise 1.69 olarak belirlendi. Kredi İçin Emekli kişilere 3 ile 36 aya kadar vade olanağı sunuluyor. Vade olanağı kişinin kredi notu ve aldığı Emekli maaşına göre değişiklik yapar.

80%
Awesome
  • Design
yorum Yap

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku