Yazı İçi Başlık Üstü Reklam Alanı

Erdoğan “Mezunlar Buluşuyor” Etkinliklerine Hiç Katılmamış

Yazı İçi Başlık Altı Reklam Alanı
 Erdoğan “Mezunlar Buluşuyor” Etkinliklerine Hiç Katılmamış
Yazı İçi Makale Üstü Reklam Alanı

Üniversitenin kuruluş yıldönümlerinde mezunları bir araya geldiği buluşmalara Erdoğan hiç katılmamış.

Marmara Üniversitesi’nden mezun olduğu belirtilen Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın mezunların düzenlediği etkinliklerin hiçbirine katılmadığı ortaya çıktı.

İçerik Sayfası Reklam Alanı
 

HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş, dünkü grup toplantısında Erdoğan’ın üniversite mezunu olup olmadığı tartışmalarını yeniden gündeme getirmişti.

Demirtaş, Marmara Üniversitesi mezunlarına seslenerek şu ifadeleri kullanmıştı: “Biri de çıkıp demiyor ki, “Ben bunun üniversiteden arkadaşıydım, beraber okuduk” diye, yok. Kendisinin dönem arkadaşlarına sesleniyorum. Deyin ki “Beraber amfiye girdik, beraber yemekhaneye gittik” yok. Hocaları çıksın, desin “Ben buna ders verdim” diye. Bir taneniz de mi fotoğraf çekmediniz bununla?”

Marmara Üniversitesi Mezunlar Derneği ve İktisadı ve İdari Bilimler Fakültesi mezunlarının kuruluş yıldönümlerinde bir araya geldiği, İstiklal Caddesi’ndeki lokalde de çeşitli dönemlerde mezun olanların zaman zaman birlikte zaman geçirdikleri belirtildi.

Dernek yöneticileri, “Her sene kuruluş yıldönümü etkinlikleri gerçekleştiriliyor. Bu etkinliklere çeşitli dönemlerde okulumuzdan mezun olanlar davet ediliyor. Ayrıca lokallerimiz var. Orada da mezunlar bir araya gelme imkanına sahip oluyor” dedi.

Recep Tayyip Erdoğan etkinliklere katıldı mı, sorusuna yanıt olarak ise “Bildiğimiz kadarıyla hiç katılmadı” yanıtı verildi.

Yazı İçi Makale Altı Reklam Alanı
Yazı İçi Benzer Yazı Altı Reklam Alanı
Yorum Yap