Yazı İçi Başlık Üstü Reklam Alanı

Erdoğan’dan İnce’nin ‘beyaz Türk’ eleştirisine yanıt

Yazı İçi Başlık Altı Reklam Alanı
 Erdoğan’dan İnce’nin ‘beyaz Türk’ eleştirisine yanıt
Yazı İçi Makale Üstü Reklam Alanı

AKP Genel Başkanı Recep

Erdoğan memleketi Rize’de partilileriyle buluştu. Buradan CHP’nin Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce’nin ‘beyaz Türk’ açıklamasına yanıt veren Erdoğan sözlerini şöyle sürdürdü;

İçerik Sayfası Reklam Alanı
 

“Türkiye neler yapıyor, onlar neyle uğraşıyor. Bay Muharrem Edirne’deki terörist destekçisini yargıdan kurtarmanın hesabını yaparken, Bay Muharrem Amerika’dan gelecek telefonu beklerken, biz dün Türkiye bölgesinin enerji merkezine dönüştüren TANAP projesini hayata geçirdik. Bunlar neyin hayır, neyin şer olduğunun bile farkında değil.”

“BEYAZ TÜRK OLMAKLA ÖVÜNMEDİM”

“Bay Kemal senin karşında Erdoğan var. Daha dün 20 uçakla 14 noktayı yok ettik. Nerede? Kandil’de. Gerekirse Sincar’da. Bunlar bize ne demişlerdi? ‘Afrin’e girmeyin’ dediler mi? Cerablus’a girmeyin dediler mi? Biz Afrin’e de Cerablus’a da girdik mi?

Çıkmış diyor ki, ‘Ben zenci Türklerdenim Erdoğan beyaz Türk’ Yahu ne dersen de bunlar tutmaz. Ben bu ülkenin has evladıyım. Hiçbir zaman ‘Beyaz Türk’ olmakla övünmedim. Bu milletin hizmetkarı olarak övündüm.”

Tayyip Erdoğan, partisinin Rize’de düzenlediği mitinge katıldı. Erdoğan burada Muharrem İnce’nin ‘beyaz Türk’ eleştirisine yanıt verdi.

Anahtar Kelimeler: Bursa , Bursa Haber , Bursa Haberleri , Bursa Son Dakika Haberleri

Yazı İçi Makale Altı Reklam Alanı
Yazı İçi Benzer Yazı Altı Reklam Alanı
Yorum Yap