Yazı İçi Başlık Üstü Reklam Alanı

Eren Erdem Silivri’den seslendi! ‘Haddinizi bilin’

Yazı İçi Başlık Altı Reklam Alanı
 Eren Erdem Silivri’den seslendi! ‘Haddinizi bilin’
Yazı İçi Makale Üstü Reklam Alanı

CHP İstanbul eski Milletvekili ve Parti Meclisi Üyesi Eren Erdem , Silivri Cezaevi’nden yaptığı ilk açıklamada, hakkında düzenlenen iddianamenin düzmece olduğunu söyledi. Erdem , ‘CHP ‘yi hedef haline getirmek için beni tutukladılar’ dedi.

CHP Gençlik Kolları’nın Silivri Cezaevi’nde düzenlediği destek açıklaması için de teşekkür eden Erdem, “Deniz Gezmişlerin yolundan yürümeye devam edeceğiz” ifadesini kullandı.

İçerik Sayfası Reklam Alanı
 

Eren Erdem ‘in avukatları aracılığıyla gönderdiği açıklama şöyle:

“Silivri’den herkese selamlar. Şu an Silivri’deyim ve tutukluyum. Savcının bile okumadığı anlaşılan, düzmece olduğu apaçık ortada olan ve hükümete yandaş, yandaş gizli tanıklarla şekillenmiş bir iddianame nedeni ile burada tutuluyorum.

Tabii ki, burada olmamın gerçek sebebi, demokrasiye inanan ve insan haklarını savunan biri olmamdan kaynaklıdır. Tamamen siyasi olan bu davada elbette beraat edeceğim. Bu süre içerisinde, havuz medyası her türlü çirkefliği yapacak, konuşma imkanı olmayan bir hakkında türlü iftiralar düzecektir.

Bugün, adeta başlangıç olarak atılan manşetlerde, benim ile partim arasında olumsuz bir bağ varmış gibi gösterilmeye çalışılmaktadır.

Bunu yapanlara sesleniyorum:

Biz, iftiracı ve zavallı itirafçı ağabeylerinizin değil, davası için darağacına yürüyen Deniz Gezmişlerin yolundan gidiyoruz. Partim ailemdir. Her ailede olduğu gibi, benim ailemde de geçmişte tartışmalar olmuş olabilir. Zaten burada tutulmamın sebebi bellidir; Cumhuriyet Halk Partisi’ni hedef haline getirmek istiyorlar…

Ey havuz medyası, bizim aile içi tartışmalarımızdan size ekmek çıkmaz. Hepiniz haddinizi bilin.

Bu arada ilk iş olarak bir kettle aldım. Kaçak çayı da olsaydı, her şey güzel olurdu.

Silivri’den tüm yoldaşlara ve demokrasi mücadelesi verenlere selam olsun…”

EREN ERDEM

CHP PM ÜYESİ

CHP İSTANBUL ESKİ MİLLETVEKİLİ

Silivri Ceza İnfaz Kurumları Kampüsü

9 No’lu Cezaevi C10 Blok – 79 nolu oda

Silivri – İstanbul

Yazı İçi Makale Altı Reklam Alanı
Yazı İçi Benzer Yazı Altı Reklam Alanı
Yorum Yap