Ergün Poyraz: “Annemi onları öldürdü!”

0

Recep Tayyip Erdoğan hakkında bir çok bilinmeyeni ve diploma skandalını ortaya çıkaran araştırmacı yazar Ergün Poyraz‘ın annesi adeta ölüme sürüklendi. Facebook hesabından açıklama yapan Poyraz, önce annesinin sebepsiz yere Medical Park‘a sevk edildiğini ve burada ölüme terk edildiğini dile getirdi. Muhalifim diye annemi öldürerek benden intikam almaya çalışıyorlar diyen Poyraz bundan iki gün sonra, “KAHPE SOYLARI ANNEMİ ÖLDÜRDÜNÜZ” paylaşımıyla isyan etti. Ergün Poyraz, Medical Park’ın Emine Erdoğan’a ait olduğunu iddia etmiş ve herhangi bir yalanlama gelmemişti. Bu iddialar ile birlikte değerlendirildiğinde olayın boyutu çok değişiyor. Ergün Poyraz’ın annesi gerçekten de öldürülmek mi istendi? Ölüme mi terk edildi? Bir hasta sırf intikam uğruna ölümün eşiğine mi getirildi?…

MEDİKAL PARK ANNEMİ ÖLDÜRÜYOR

 6 Temmuz tarihinde Facebook hesabından paylaşım yapan Ergün Poyraz, “Yaklaşık on gün kadar önce annem, bilinç kaybı vb. nedenlerle gece Aydın Devlet hastanesi acil servisine kaldırıldı. Sabah kendine geldi. Aydın’da hastanede yoğun bakım odasında yer yok Dendi. Sadece Aydın’da değil, Denizli, İzmir ve çevre hastanelerde de yer yok o nedenle Uşak Medikal Park Hastanesine sevk edilecek dendi.
Anneniz, yoğun bakımda size başka çare bırakılmıyor. Sadece Medikal Park…
Annem, hasta hasta 5 saatten fazla bir yolculukla Uşak Medikal Park’a getirildi.
Oysa, aydın dahil bir çok hastane de yer varmış…
Önce beyin damarlarında tıkanma var açıyoruz dendi Sonra beyin damarları tertemizmiş şeklinde bir başka açıklama yapıldı. Ardından menenjit dediler daha sonra menenjit de değilmiş diye adeta alay ettiler. kendilerine annemi öldürecek misiniz? Ben den alamadığınız intikamınızı annemden mi alıyorsunuz dedim.” sözleriyle kasıt olduğuna dikkat çekmek istemişti.
“BENİM GÖRDÜĞÜMÜ DOKTOR NASIL GÖREMİYOR?”
Sebepsiz yere nakil yapılması yetmiyormuş gibi üstüne üstlük bir de yanlış teşhisler, yanlış ameliyatlar ile Poyraz‘ın annesi iyice hırpalanıyor. Yanlış ameliyatların yapılıp utanmadan, “Yanılmışız” denilmesinden sıkılan Ergün Poyraz doktora, “Annemin böbrekleri sıkıntılı baktınız mı?” diye soruyor. Doktorlardan, “Baktık, bizim böbreklerimizden daha iyi” cevabını alan Poyraz, tahlillerde sorunun net bir şekilde göründüğünü dile getiriyor.
Daha fazla mesaj

Jenna Ortega You 3. sezonda mı?

29 EKİM 2021’DE HANGİ TOPLU TAŞIMA ARAÇLARI ÜCRETSİZ?

Üroloji doktorunun böbrek filmlerini kardeşine uzattığında, kardeşinin taşları gösterdiğini ve bunun üzerine doktorun, “Bunu sen görebiliyorsun da diğer doktorlar nasıl göremiyor?” diye bir serzenişte bulunduğunu da dile getiriyor.
İşte Ergün Poyraz’ın o paylaşımları:

“MEDİKAL PARK ANNEMİ ÖLDÜRÜYOR

Yaklaşık on gün kadar önce annem, bilinç kaybı vb. nedenlerle gece Aydın Devlet hastanesi acil servisine kaldırıldı. Sabah kendine geldi. Aydın’da hastanede yoğun bakım odasında yer yok Dendi. Sadece Aydın’da değil, Denizli, İzmir ve çevre hastanelerde de yer yok o nedenle Uşak Medikal Park Hastanesine sevk edilecek dendi.
Anneniz, yoğun bakımda size başka çare bırakılmıyor. Sadece Medikal Park…
Annem, hasta hasta 5 saatten fazla bir yolculukla Uşak Medikal Park’a getirildi.
Oysa, aydın dahil bir çok hastane de yer varmış…
Önce beyin damarlarında tıkanma var açıyoruz dendi Sonra beyin damarları tertemizmiş şeklinde bir başka açıklama yapıldı. Ardından menenjit dediler daha sonra menenjit de dğilmiş diye adeta alay ettiler. kendilerine annemi öldürecek misiniz? Ben den alamadığınız intikamınızı annemden mi alıyorsunuz dedim.
Bana “bizim de annelerimiz var olur mu öyle şey” diye cevap verdiler.
KENDİLERİNE ANNEMİN BÖBREKLERİ SIKINTILI BAKTINIZ MI DİYE HATIRLATMA YAPTIM. BAKTIK BİZİM BÖBREKLERİMİZDEN DAHA İYİ DURUMDA CEVABINI VERDİLER. OYSA TAHLİLLERDE BU DURUM NET OLARAK GÖRÜLÜYORDU.
ben oradan ayrıldıktan sonraki sabah dahiliye doktoru böbreklere baktığında tıkanıklık olduğunu görüyor, üroloji uzmanı filmleri kardeşime gösteriyor, kardeşim filmlerdeki taşları işaret edince sen görüyorsun da bunlar niye görmüyor diye meslektaşlarını işaret ediyor… kamera şakası gibi…
Şu an annem çok yüksek ateşle yoğun bakımda yatıyor ve yoğun bakımın klimaları arızalı… Ve hastanede doktor yok…
Başka hastaneye de sevk etmiyorlar…
Medikal Park hastanelerinin Emine Erdoğan’a ait olduğunu ilk ben yazmıştım ve asla inkar da edemediler…
Medikal Park’a diğer il ve ilçelerden hastaların yollanarak devletin soyulması bir yana insanların hayatları da hiçe sayılmaktadır.
Benden alamadıkları intikamı annemden almaya çalışıyorlar ve onu öldürmek için ellerinden geleni yapıyorlar…
Ne çare ki, her
zaman olduğu gibi bu durumda da yalnız kaldık…”

 

Bağımsız Gazete

localhost/bagimsiz-yedek

yorum Yap

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku