Eski Milletvekili Murat Yılmazer Toprağa Verildi

0 2

Yılmazer için ilk tören TBMM’de düzenlendi. Törende, saygı duruşuna bulunuldu ve Yılmazer’in öz geçmişi okundu. Daha sonra Yılmazer’in cenazesi memleketi Kırıkkale’ye getirildi. Yılmazer’in cenazesi, Kırıkkale Nuh Camisi’nde kılınan cuma namazının ardından Yahşihan Aile Mezarlığı’na defnedildi.

Törene, Kırıkkale Valisi Dr. M. İlker Haktankaçmaz, milletvekilleri Ramazan Can, Abdullah Öztürk, Mehmet Demir, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Ataş, AK Parti Ankara Milletvekili TBMM İdari Amiri Başkanı Ahmet Gündoğdu, Van Milletvekili Beşir Atalay, AK Parti İl Başkanı Mürsel Akçay, belediye başkanları, ilçe başkanları, eski Kırıkkale Milletvekili Oğuz Kağan Köksal, eski Kırıkkale Valisi Mustafa Bahrettin Demirel, Yılmazer’in ailesi ve yakınları katıldı.

1954’te dünyaya gelen Murat Yılmazer, Ankara Üniversitesi Fen Fakültesi’nden mezun olduktan sonra Makine ve Kimya Endüstrisi Kurumu’nda çeşitli görevlerde bulundu. 2002’de Kırıkkale Milletvekili seçilen Yılmazer, evli ve üç çocuk babasıydı.

CİHAN

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku