Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Yeni Sezon Fragmanı: EDHO ne zaman başlıyor?

0

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Yeni Sezon Fragmanı: EDHO ne zaman başlıyor? EDHO bu akşam var mı? EDHO yeni sezon ne zaman? Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz bu akşam var mı, yeni bölüm ne zaman? EDHO 200. yeni bölüm bu hafta var mı? EDHO bu hafta var mı? EDHO bu akşam başlayacak mı? Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 200. bölüm fragmanı yayınlandı mı? EDHO ne zaman hangi gün başlıyor? İşte merak edilenler:

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Yeni Sezon Ne Zaman Başlıyor?

ATV’nin sevilen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın 7. sezonu için seyirciler heyecanla bekliyorlar. Dizinin sevenleri, Mayıs’ta 6. sezon 199. bölümü ile sezon finali yapan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın 7. sezonunu bekliyor.

EDHO bu hafta var mı?

EDHO 200. yeni bölüm bu hafta var mı diye merak edenler bu hafta üzülecekler. ATV’nin yayın akışında bu hafta EDHO görünmüyor.

  • 6 Ekim: Kuruluş Osman
  • 7 Ekim: Bir Zamanlar Çukurova
  • 8 Ekim: Kim Milyoner Olmak İster?
  • 9 Ekim: Kardeşlerim
  • 10 Ekim: İkimizin Sırrı Final

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Yeni Sezon Fragmanı

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Youtube kanalı‘nda EDHO yeni sezon fragmanı daha yayınlanmadı. Yayınlandığı anda sizlerle buluşturacağız.

Twitter adresinden ise son yapılan paylaşım şöyle idi.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 6. Sezon Finali

Yaman Korkmaz ve ailesi bu kez namlunun ucundadır. Şahin Ağa’yı Savaş’ın elinden kurtardığı için artık hedef haline gelen Hamdi Korkmaz ve ailesi bu kez büyük düşmanla yüz yüze gelir. Savaş’a karşı masayı satmayan Yaman Korkmaz ise müttefiki Hızır Çakırbeyli’nin hayatı için canını ortaya koymaya hazırdır.

Kimsesiz Doğan’ın ölümü Çakırbeyli ailesi ve dostlarında şok etkisi yaratırken Savaş ve ekibinde zafer sarhoşluğu yapar. Verdiği savaşta sona yaklaştığını bilecek kadar tecrübeli olan Hızır Çakırbeyli, kartların yeniden dağıtılması için kendi hayatını ortaya koyar.

Hızır Çakırbeyli’nin kendisini ortaya koyarak kurduğu planın kilit ismi ise yeğeni Alpaslan Çakırbeyli olur. Savaş’ın mekanına girmek için plan yapan Alpaslan Çakırbeyli amcası Hızır Çakırbeyli’nin hayatının pamuk ipliğine bağlı olduğunu bilerek elinden geleni yapar. İlyas Çakırbeyli ve Behzat Façalı ise Rıdvan’ı ortada bırakarak Savaş’ın yanına geçen Volkan ve Koray’ın peşine düşer. Behzat Façalı ve Hızır Ali Çakırbeyli ise intikamlarına bir adım daha yaklaşır.

EDHO 6. Sezon Finali izle

yorum Yap

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku