Evden çıkmadan kapıda otomobil teslimat imkanı – Kültür

0

[ad_1]

Daha fazla mesaj

Squid Games Yıldızı Ho-Yeon Jung Kiminle Çıkıyor?

Aziz dizisi oyuncuları ve konusu Ne? Aziz nerede çekiliyor,…

Türkiye’deki tüm bayilerinde geçtiğimiz Mart ayında online görüşme hizmetini başlatan Suzuki, kullananların evinden çıkmadan otomobil sahibi olmasını kolaylaştıracak yenilikçi bir adımı daha hayata geçiriyor. Verilen bilgiye gore, görüntülü görüşme hizmetiyle başlamış olan ”Suzuki’m Kapımda”uygulaması, kullananların satın almak istediği Suzuki modeline ilişkin kapora, satış sözleşmesi, ödeme şeklinde işlemlerin kolay ve güvenilir bir halde tamamen web üstünden yapılmasına olanak sağlıyor. Aracın karşılık durumu, sipariş formu, kredi müracaatı, plaka tescil şeklinde benzeri işlemleri ise markanın yetkili satıcıları tarafınca gerçekleştiriliyor. İşlemlerin sonucunda otomobil çekiciyle kapıya bırakılırken, kalan tüm yasal süreçler kapıda imza yöntemiyle tamamlanabiliyor.

”Sıfır kilometre vasıta alımını kapıya taşıyoruz”

İnsanların sağlığını riske atmadan otomobil gereksinimlerini kolayca karşılayabilecek sistemleri hayata geçirmeye devam ettiklerini belirten Doğan Tüm ortaklık Otomotiv Grubu Şirketleri CEO’su Kağan Dağtekin, ”Koronavirüs salgını sebebiyle oldukça kırılgan bir dönemden geçiyoruz. Bu kapsamda hem yetkili satıcılarımız hem de müşterilerimiz için bazı tedbirler aldık. Bu tedbirlerin ilki online görüntülü görüşme hizmetimizdi. Arkasından otomotiv satışlarında yaşanmış olan daralmanın Nisan ayında vatanımızda daha da hissedilmesiyle beraber, evlerinde kalmış olarak otomobil alım-satım süreçlerinde aksaklıklar yaşamaya devam eden müşterilerimize yönelik bir adım daha atmış bulunuyoruz. Bu kapsamda tamamen uçtan uca satışa olanak elde eden, insanların evlerinden çıkmadan otomobil satın alabileceği bir uygulama olan “Suzuki’m Kapımda”ya başladık. Uygulama, sıfır kilometre araçları kapıya taşıyarak yaşamı kolaylaştırıyor. Birçok sürecin yetkili satıcılarımız tarafınca gerçekleştirilebildiği uygulamada, otomobili kapıya kadar getiriyor ve satın alım işlemlerinizi teslimat esnasında tamamlayabiliyoruz. Böylece otomobil severler, evlerinden çıkmadan sıfır kilometre bir araca haiz olabiliyor” değerlendirmesinde bulunmuş oldu.

Eve teslim otomobil satış hizmetinin yavaş yavaş birçok markanın gündeminde yer edinmeye başladığını vurgulayan Dağtekin, ”Her şerde bir hayır var sözü oldukca doğru. Koronavirüs sebebiyle tüm otomotiv firmaları globalde ve vatanımızda uzun solukta planladıkları birçok dijital hizmeti öne çekmeye başladılar. Böylece bu sorun bizlere yeni hizmetleri devreye almak için cesaret verdi” ifadelerini kullandı.

yorum Yap

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku