Facebook kesintinin ardından nihayet geri döndü, ancak Instagram ve WhatsApp hala çalışmıyor

Büyük sosyal medyanın başı hâlâ büyük dertte: Instagram, WhatsApp, Facebook ve Facebook Messenger Pazartesi sabahı yaygın kesintiler yaşadı ve dünya çapındaki birçok kullanıcı en popüler sitelerden bazılarını – Facebook'un hizmetlerini kullanamıyor. Bu bilinmemekle birlikte, bu yazının yazıldığı sırada dört saati aşan kesinti süresi çok nadirdir ve ne zaman tam olarak tekrar çevrimiçi olacakları net değildir.

0

Facebook.com , şirketin Haber Odası ile başlayan ve tüm siteye ve sosyal ağa genişliyor gibi görünen bazı kullanıcılar için geri geliyor gibi görünüyor. Ancak Instagram ve diğer hizmetler çalışmıyor.

Çevrimiçi hizmetlerin kesintilerini izleyen bir web sitesi olan DownDetector , birçok bölgede tüm hizmetlerin zorlandığını göstermişti. Airbnb ve Strava gibi Facebook girişlerine bağlı hesaplara sahip hizmetlerin çalışmadığına dair raporlar da vardı. 

Şu anda sorunlardan kaçınmanın bir yolu yok, bu nedenle WhatsApp, Instagram veya Facebook’a yeniden bağlanmak için çözülene kadar beklemeniz gerekecek. Şirket, bir düzeltme üzerinde çalıştığını iddia ediyor, ancak ne zaman çözülecekleri veya hangisinin önce düzeltileceği belli değil.

 

80%
Awesome
  • Design
yorum Yap

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku