Fatih Eryılmaz’dan Kıbrıs’a Dev Yatırım

Kıbrıs yatırım noktasında son derece büyük imkânlar sunmakta olan ülkelerden birisidir. Ülke ile aramızda bulunan yakın mesafe ve ülkemize olan manevi yakınlığı sebebiyle birçok hizmet ülkemizden aktarılmaktadır.

 

Fatih Eryılmaz bu şekilde belirtilmekte olan büyük yatırımları Kıbrıs ile buluşturmakta olan yatırımcılardan birisi olarak bilinmektedir. Yapmış olduğu çeşitli kaliteli hizmetleri ülkemizde bizlere sunmakta olan Fatih Eryılmaz dev yatırımlarına Kıbrıs da devam etme kararı almış bulunmaktadır.

Bu bölge içerisinde insanların birçok hizmete ihtiyacı olduğunu bilen Fatih Eryılmaz oldukça kaliteli ve ihtiyaca cevap verecek olan hizmetler ile büyük bir çalışma yapmayı planlamaktadır.

Bölge içerisinde büyük bir açık bulunan gübre noktasında bir eksikliğin bulunduğunu bilen ve yaptığı araştırmalar neticesinde bölgede gübre ile ilgili eksikliğin olduğunu tespit eden yatırımcı bu noktada çok büyük bir yatırım yapmayı planlayarak bölgenin bu noktadaki eksikliğinin kısa süre içerisinde giderileceğinin müjdesini vermiş bulunmaktadır.

Fatih Eryılmaz

Yapılacak olan yatırımın 4 milyon Dolar seviyelerinde olması planlanmaktadır. Tercih edilecek tüm üretim malzemelerinin dünya üzerinde kullanılmakta olan en üstün teknoloji olmasına da dikkat edilmektedir. Bölge içerisinde son zamanlarda işsizlik sorunu da baş göstermekte olan bir sorun olarak bilinmektedir. Fatih Eryılmaz bu yapılacak olan yatırımın bu soruna da ortadan kaldırmaya vesile olacağı da belirtilmektedir.

Fatih Eryılmaz Kıbrıs ile yapacağı yatırımların bunlarla sınırlı kalmayacağının sinyallerini de vermektedir. Birçok alanda bölgede bulunmakta olan eksiklikleri araştırmakta ve bu konularda yardımcılarından sürekli olarak rapor aydığı bilinmektedir. Birkaç yıl içerisinde bölge içerisinde oldukça tanınan bilinen bir isim olmanın planlarını yapmakta olan Fatih Eryılmaz bölgede eksikliği bulunmakta olan tüm noktalarda yatırım yapmayı planlamaktadır.

Fatih eryılmaz

Kendisi sadece bu bölgede değil ülkemiz içerisinde de birçok yatırımı bulunmaktadır. Bilhassa kendi memleketine yapmış olduğu yatırımlar ile kendisinden ciddi anlamda söz ettirmeyi başarmış bulunmaktadır. Binlerce insanın iş kaynağı olmuş ve ülkemizin işsizlik sorununa ciddi bir şekilde olumlu anlamda katkı sağladığı bilinmektedir. Prensip olarak kazanç sağladığı topraklara her zaman bir vefa borcu içerisinde bulunmakta ve bu doğrultuda çalışmaktadır.

2 thoughts on “Fatih Eryılmaz’dan Kıbrıs’a Dev Yatırım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Boyacı Ustası