Yazı İçi Başlık Üstü Reklam Alanı

Fatih Eryılmaz’dan Kıbrıs’a Dev Yatırım

Yazı İçi Başlık Altı Reklam Alanı
 Fatih Eryılmaz’dan Kıbrıs’a Dev Yatırım
Yazı İçi Makale Üstü Reklam Alanı

Kıbrıs yatırım noktasında son derece büyük imkânlar sunmakta olan ülkelerden birisidir. Ülke ile aramızda bulunan yakın mesafe ve ülkemize olan manevi yakınlığı sebebiyle birçok hizmet ülkemizden aktarılmaktadır.

 

İçerik Sayfası Reklam Alanı
 

Fatih Eryılmaz bu şekilde belirtilmekte olan büyük yatırımları Kıbrıs ile buluşturmakta olan yatırımcılardan birisi olarak bilinmektedir. Yapmış olduğu çeşitli kaliteli hizmetleri ülkemizde bizlere sunmakta olan Fatih Eryılmaz dev yatırımlarına Kıbrıs da devam etme kararı almış bulunmaktadır.

Bu bölge içerisinde insanların birçok hizmete ihtiyacı olduğunu bilen Fatih Eryılmaz oldukça kaliteli ve ihtiyaca cevap verecek olan hizmetler ile büyük bir çalışma yapmayı planlamaktadır.

Bölge içerisinde büyük bir açık bulunan gübre noktasında bir eksikliğin bulunduğunu bilen ve yaptığı araştırmalar neticesinde bölgede gübre ile ilgili eksikliğin olduğunu tespit eden yatırımcı bu noktada çok büyük bir yatırım yapmayı planlayarak bölgenin bu noktadaki eksikliğinin kısa süre içerisinde giderileceğinin müjdesini vermiş bulunmaktadır.

Fatih Eryılmaz

Yapılacak olan yatırımın 4 milyon Dolar seviyelerinde olması planlanmaktadır. Tercih edilecek tüm üretim malzemelerinin dünya üzerinde kullanılmakta olan en üstün teknoloji olmasına da dikkat edilmektedir. Bölge içerisinde son zamanlarda işsizlik sorunu da baş göstermekte olan bir sorun olarak bilinmektedir. Fatih Eryılmaz bu yapılacak olan yatırımın bu soruna da ortadan kaldırmaya vesile olacağı da belirtilmektedir.

Fatih Eryılmaz Kıbrıs ile yapacağı yatırımların bunlarla sınırlı kalmayacağının sinyallerini de vermektedir. Birçok alanda bölgede bulunmakta olan eksiklikleri araştırmakta ve bu konularda yardımcılarından sürekli olarak rapor aydığı bilinmektedir. Birkaç yıl içerisinde bölge içerisinde oldukça tanınan bilinen bir isim olmanın planlarını yapmakta olan Fatih Eryılmaz bölgede eksikliği bulunmakta olan tüm noktalarda yatırım yapmayı planlamaktadır.

Fatih eryılmaz

Kendisi sadece bu bölgede değil ülkemiz içerisinde de birçok yatırımı bulunmaktadır. Bilhassa kendi memleketine yapmış olduğu yatırımlar ile kendisinden ciddi anlamda söz ettirmeyi başarmış bulunmaktadır. Binlerce insanın iş kaynağı olmuş ve ülkemizin işsizlik sorununa ciddi bir şekilde olumlu anlamda katkı sağladığı bilinmektedir. Prensip olarak kazanç sağladığı topraklara her zaman bir vefa borcu içerisinde bulunmakta ve bu doğrultuda çalışmaktadır.

Yazı İçi Makale Altı Reklam Alanı
Yazı İçi Benzer Yazı Altı Reklam Alanı
Yorum Yap
Yapılan Yorumlar
2
 • Müşkülpesent Lokantası sahibi KKTC’li  Fatih Eryılmaz’dan Diyet’in Püf Noktaları! – Teknoloji Haberleri Blogu
  Müşkülpesent Lokantası sahibi KKTC’li  Fatih Eryılmaz’dan Diyet’in Püf Noktaları! – Teknoloji Haberleri Blogu
  Konu Sahibi
  ziyaretci
  1 sene önce

  […] KKTC’li  Fatih EryılmazPeynir de açlığınızı bastırmak için kullanabileceğiniz mükemmel bir alternatiftir ancak çok fazlasına ihtiyacınız yoktur, şeklinde bir uyarı yaptı. Sıradan Amerikan peynirini unutun, Akdeniz peynirleri genellikle koyun ya da keçi sütünden yapılır ve her kaliteli peynircide en azından Akdeniz’den gelen birkaç çeşit iyi kalite peynir bulunur. Bazıları Ricotta peyniri gibi yemek pişirmede kullanmak için; Parmesan, Pecorino ve Romano gibi bazıları da rendelemek içindir. Bugün artık Amerikan peynir üreticileri de mükemmel Akdeniz peynirleri üretiyorlar. Alışverişte tercihiniz yerel olsun! […]

  Cevapla
  4
 • FATİH ERYILMAZ KIBRIS'A HOŞ GELDİN RAMAZAN | Haber Kural
  FATİH ERYILMAZ KIBRIS'A HOŞ GELDİN RAMAZAN | Haber Kural
  Konu Sahibi
  ziyaretci
  1 sene önce

  […] KKTC’li Fatih Eryılmaz,Kolayca yapılabilecek yeni tarifleri sizlere sunmaya devam ediyoruz. En güzel ve lezzetli iftar menüsü sayesinde, sevdikleriniz ile mutlu bir akşam geçirebilirsiniz. Vereceğiniz zahmete değer lezzetler, hafif tatları ile sizi hayran bırakacak. […]

  Cevapla
  6