Yazı İçi Başlık Üstü Reklam Alanı

Fatih Terim hedefi tuttu! Sıra Kadıköy’de…

Yazı İçi Başlık Altı Reklam Alanı
 Fatih Terim hedefi tuttu! Sıra Kadıköy’de…
Yazı İçi Makale Üstü Reklam Alanı

Galatasaray’da plan tuttu ve şimdi hedef Kadıköy’de 20 yıl sonra kazanmak… Şampiyonluk yolunda yakaladığı 6 maçlık seri ile yeniden havaya giren sarı-kırmızılılar, ikinci yarı başlarken önüne fikstürü almış ve Fenerbahçe maçına kadar oynanacak bütün maçlara 3 puan yazılmıştı.
Galatasaray kazandıkça “fikstür kolay” diyenler de olmuştu. Ancak Fatih Terim ve ekibi için önemli olan kazanmaktı. Sarı-kırmızılı teknik kadro, 1-0 kazanılan Malatya maçı sonrası ise Kadıköy’de zaferi gözüne kestirdi.

Artık maç maç hedefi gitme kararı alan sarı-kırmızılılar, ilk planda Fenerbahçe’yi deplasmanda yenerek hem Kadıköy’deki şansızlığına son vermek hem de şampiyonluk yolunda büyük avantaj elde etmek isteyecek.Böylece ikinci yarının başlamasıyla beraber “Kadıköy’e kayıpsız gidelim” görüşünde birleşen sarı-kırmızılılar için artık tek düşünce Fenerbahçe maçını kayıpsız geçmek oldu.

İçerik Sayfası Reklam Alanı
 

Malatya maçı sonrası futbolcuların da soyunma odasında çok keyifli olduğu ve derbi maçın havasına da hemen girdikleri öğrenildi.

Jesse Sekidika Kimdir?

Yazı İçi Makale Altı Reklam Alanı
Yazı İçi Benzer Yazı Altı Reklam Alanı
Yorum Yap