Yazı İçi Başlık Üstü Reklam Alanı

FETÖ’nün siyasi ayağına operasyon ne zaman?

Yazı İçi Başlık Altı Reklam Alanı
 FETÖ’nün siyasi ayağına operasyon ne zaman?
Yazı İçi Makale Üstü Reklam Alanı

Ankara kulisleri bu çarpıcı iddiayla çalkalanıyor… Referandum öncesi sahaya inen AKP’li yöneticilere ‘dokunulmayanlarla’ ilgili eleştiri geldiği belirtildi. Siyasetçi ve bürokratların gözaltına alınacağı öğrenildi.

Hükümetin, referandumdan sonra ‘Büyük FETÖ operasyonuna’ hazırlandığı belirtiliyor.

İçerik Sayfası Reklam Alanı
 

Özellikle siyasetçi ve üst düzey bürokratlara yönelik olacağı bildirilen operasyon için AKP kulislerinde, “Turpun büyüğü heybede” yorumları yapılıyor.

Referandum için sahada çalışma yürüten AKP’liler, FETÖ nedeniyle ‘mağdur’ veya ‘yanlışlıkla ihraç’ iddialarıyla karşılaşıyor. Eleştirilerin büyük bölümünün ‘gerçek dışı’ olduğu düşüncesi hakim. Ancak mağduriyetlere neden olunduğu da kabul ediliyor.

En büyük sıkıntı ise ‘dokunulmayan kişilerle’ ilgili gelen eleştirilerde yaşanıyor.

Üst düzey FETÖ’cülerin ve siyasilerin korunduğu iddiası rahatsızlığa neden oluyor.

‘TEMİZLİK’ SORGUSU

Büyük bölümü AKP içinde olan ve siyaset ayağı konusunda ‘temizlik’ yapılmaması sorgulanıyor. Duyumlara göre 16 Nisan’dan sonra ‘Büyük FETÖ dalgası’ gelecek.

Şimdiye kadar dokunulmayan ve üst düzey isimlere yönelik operasyonlar gerçekleşecek. Bunlar arasında siyaset kurumu da var. ByLock kullandığı tespit edilen 5 valinin de halen görevde olduğu iddia edildi. Bu konuda çalışma yapıldığı ancak referandumdan önce vali değişikliğinin sıkıntıya neden olacağı için ‘beklemeye’ alındığı öğrenildi. Bunlarla ilgili kararnamenin hazır olduğu ve referandumdan sonra işleme konacağı belirtildi.

Yazı İçi Makale Altı Reklam Alanı
Yazı İçi Benzer Yazı Altı Reklam Alanı
Yorum Yap