Yazı İçi Başlık Üstü Reklam Alanı

Fikret Orman, Transfer İle İlgili Her Şeyi Anlattı!

Yazı İçi Başlık Altı Reklam Alanı
 Fikret Orman, Transfer İle İlgili Her Şeyi Anlattı!
Yazı İçi Makale Üstü Reklam Alanı

Orman, “Gökhan Gönül’e Fenerbahçe’den daha az para verdik. İsterse gelir imzayı atar. Karar onun!.. Kamil Glik için 7-8 milyon Euro talep ettiler biz de vazgeçtik. Hocamız Serdar Aziz’i istiyor. Ospina’yı istedim. Ancak hem kulübünün gönderme niyeti yok hem de çok maliyetli”  dedi.

Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman ile yöneticiler Umut Güner, Metin Albayrak ve Şenol Güneş’in yardımcısı antrenör Tamer Tuna, Nice’e gelerek Türkiye – İspanya maçını takip ettiler.

İçerik Sayfası Reklam Alanı
 

Nice’te soruları yanıtlayan başkan Fikret Orman bakın neler anlattı:

“Biz şampiyon bir takımız. Oturmuş, dengelerini kurmuş bir takım.. Dikkatli olmak zorundayız. Çok fazla oyuncuya ihtiyacımız yok.. İyi takviyelere ama takımın dengesini de bozmayacak takviyelere ihtiyaç var. Atiba başta başarıda pay sahibi olan oyunculardan kimseyi gönderme niyetimiz yok…”

GLİK’TEN VAZGEÇTİK

“Marcelo ile anlaştık. Bunun yanı sıra Rhodolfo gibi kaliteli ancak daha hızlı iki stoper istiyoruz. Kamil Glik aynı özelliklere sahip.. Bizim solda oynayabilecek, daha hızlı bir stopere ihtiyacımız var. 7-8 milyonluk bonservisi istediği ücret vazgeçmemizde etkisi oldu. Çalışmaya devam ediyoruz.”

NKOULOU LİSTEMİZDE

“Serdar Aziz ve Nkoulou listemizde var. Şenol hoca, Serdar Aziz’de daha istekli. Bakıyoruz… Görüşüyoruz. Acelemiz yok. Ancak her oyuncunun fiyat- verim ve ücret dengesi var”

GÖKHAN TÖRE’Yİ SATMIYORUM

“Satma konusunda istekli değilim. Şampiyonlar Ligi oynatacağım. “kal oyna” diyorum. Bir oyuncunun transferine olur vermem, satmam için hem kafama, hem de kasama yatacak. Seneye daha iyi fiyata satarım. Acelem yok. Gökhan iyi oyuncu, isteyen iyi para verecek. Laf çok, para yok.”

MARİO GOMEZ KALACAK

“Gomez’in kalmasını istiyoruz. Sürekli kontak halindeyiz. Şu anda kalacağını düşünüyorum. Kalmasını istiyoruz. Ama zamanı geldiğinde alternatifleriyle görüşmeye başlarım.”

OSPİNA ÇOK PAHALI

“Tolga ve İsmail’le anlaşıldı. Ayrıca yabancı bir kaleci alacağız. Boyko’yu satabilirim ya da iyi şartlarda kiralık gönderebilirim. Ama onun yerine bir kaleci alacağız. Ospina’yı istedim. Ancak hem kulübünün gönderme niyeti hem de maliyetleri çok yüksek. Başka alternatiflerimiz var.”

GÖNÜL’Ü BEKLİYORUZ!

“Daha önce de açıkladım. Gökhan Gönül takımda görmek istediğimiz bir oyuncu. Fenerbahçe ne teklif etti bilmiyorum ama gazetelerde çıkan rakamlar doğruysa, biz Fenerbahçe’nin teklif ettiğinin daha azını verdik. Tabi ki karar Gökhan Gönül’ün. İsterse gelir imzayı atar.”

ATİBA İÇİN 3 MİLYON EURO

Takımın yapısını ve dokusunu asla bozmam. Eski hocamız Bilic, Atiba için bize 3 milyon Euro teklif etti. Teşekkür ettim ve reddettim. Atiba’nın bir yıl daha sözleşmesi var. Uzatmak isterse maaşına zam yapar uzatırız. Atiba bu takımın önemli bir işçisi.

Fanatik

Yazı İçi Makale Altı Reklam Alanı
Yazı İçi Benzer Yazı Altı Reklam Alanı
Yorum Yap